اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

آکالا در اولین مزایده پاراچین‌های پولکادات ۴۰۰ میلیون دلار سرمایه جذب کرد

پروتکل دیفای آکالا (Acala) در وام‌های جمعی طی اولین دوره مزایده پاراچین پولکادات توانست ۴۰۰ میلیون دلار سرمایه جذب کند

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، پروتکل دیفای آکالا روز دوشنبه اعلام کرد که ۸.۵ میلیون توکن DOT معادل با ۴۵۱.۸ میلیون دلار از ۵۳,۰۰۰ سرمایه‌گذار سرمایه جذب کرده است. این پروتکل هم‌چنین شانس زیادی برای برنده شدن در اولین مزایده پاراچین‌های پولکادات را دارد و رقیب پروتکل MoonBeam محسوب می‌شود.

طی وام‌های جمعی (crowdloan) کاربران توکن‌های DOT خود را در صندوق دیجیتال واریز کردند و پس از عرضه، دو نوع توکن دریافت می‌کنند. توکن اول، توکن بومی آکالا به اسم ACA است که برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها، سهام گذاری، تشویق و ارائه پاداش به نودها، نظارت و نگهداری این پروتکل استفاده خواهد شد. این توکن چند منظوره، موجودی ثابت یک میلیارد توکنی دارد.

توکن دومی که سرمایه‌گذاران دریافت می‌کنند، توکن نقدینگی سرمایه‌گذاری جمعی DOT یا همان IcDOT است. هر توکن IcDOT معادل با یک توکن DOT است که در سرمایه‌گذاری جمعی مسدود شده است. کاربران می‌توانند از IcDOT به عنوان وثیقه برای صدور استیبل کوین بومی شبکه آکالا به اسم aUSD استفاده کنند. کاربران می‌توانند دو سال دیگر توکن‌های DOT مسدودشده خود را با استفاده از IcDOT برداشت کنند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا