اخبار اتریوم

تمام متقاضیان ETF اسپات اتریوم درخواست S-1 خود را به‌روز کردند؛ شمارش معکوس برای آغاز به کار ETFها

روز گذشته تمام شرکت‌های متقاضی راه‌اندازی ETF اسپات نسخه به‌روز شده اظهارنامه S-1 خود را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ارسال کردند. در همین حال شرکت ماتریکس پورت معتقد است SEC بالاخره این هفته تایید نهایی صندوق‌های ETF اسپات اتریوم را صادر خواهد کرد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، شرکت‌های مدیریت دارایی ون‌اک، گری اسکیل، فیدلیتی، بلک راک، توئنتی‌وان شرز، فرانکلین تمپلتون و بیت وایز روز گذشته نسخه به‌روز شده فرم S-1 خود را به کمیسیون بورس ارسال کردند. پیش از این کمیسیون بورس اعلام کرده بود این شرکت‌ها تا ۸ جولای (۱۸ تیر) برای ارسال نسخه اصلاح شده فرصت دارند.

بسیاری از تحلیلگران انتظار دارند کمیسیون بورس در نهایت ظرف یکی دو هفته آینده با تمام این درخواست‌ها موافقت کنند. همانطور که پیش‌تر گزارش دادیم، کمیسیون بورس در تاریخ ۲۳ می (۳ خرداد) با درخواست 19b-4 (تغییر قوانین بورس) متقاضیان راه‌اندازی ETF اسپات اتریوم موافقت کرد. با این حال، برای آغاز به کار این صندوق‌ها اظهارنامه S-1 این متقاضیان که حاوی جزییات مهمی در رابطه با اوراق بهادار جدید عرضه شده به عموم، از جمله ساختار، نحوه مدیریت و استراتژی ETF است باید توسط SEC تایید شود.

پیش‌بینی ماتریکس پورت از زمان تایید ETF اسپات اتریوم

در همین حال شرکت ماتریکس پورت در گزارشی مدعی شده کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ممکن است این هفته با صندوق‌های قابل معامله بورسی به طور کامل موافقت کند.

تحلیلگران این شرکت معتقدند مشابه با روند ماه می که کمیسیون بورس بلافاصله پس از اینکه از متقاضیان درخواست کرده بود نسخه اصلاح شده فرم  19b-4 خود را ارسال کنند، ETFهای اسپات را تایید کرد، این بار نیز احتمال تایید نهایی این صندوق‌ها وجود دارد. در آن زمان SEC تنها سه روز پس از ارسال درخواست‌های 19b-4 با آنها موافقت کرد.

کمیسیون بورس پیش از این مهلت ارسال آخرین نسخه اظهارنامه S-1 متقاضیان ETF اسپات اتریوم را به ۸ جولای موکول کرده بود. نیت گریسی (Nate Geraci)، مدیرعامل شرکت ETFstore نیز پیش‌بینی می‌کند این ETFها ظرف یکی دو هفته آینده آغاز به کار کنند.

آیا قیمت اتریوم پس از تایید ETFها افزایش می‌یابد؟

ماتریکس پورت پیش‌بینی می‌کند قیمت اتریوم پس از تایید نهایی ETFها به ۳۴۰۰ دلار برسد. پیش‌بینی رشد ۱۲٪ قیمت اتریوم با این استدلال که قیمت این ارز دیجیتال پس از تایید اولیه، ۲۰٪ افزایش یافته بود مطرح می‌شود.

در همین حال، شرکت برنستاین (Bernstein) معتقد است اتریوم در درازمدت می‌تواند به ۶۶۰۰ دلار برسد. این شرکت در گزارشی مدعی شده اتریوم می‌تواند پس از تایید نهایی ETFهای اسپات، صعود خود را آغاز کند. این پیش‌بینی نیز با توجه به رالی ۷۵٪ بیت کوین به دنبال تایید ETFهای این ارز دیجیتال در ماه ژانویه مطرح شده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا