اخبار خارجی

بایننس: فصل آلتکوین ها به زودی فرا می رسد!

دپارتمان تحقیقات بایننس بیان کرده است که فصل آلتکوین ها ممکن است در حال نزدیک شدن به بازار ارزهای دیجیتال باشد.

کاهش معاملات بیت کوین

بخش تحقیقات صرافی ارز دیجیتال بایننس به اسم بایننس ریسرچ (Binance Research) در تاریخ ۶ مارس گزارشی منتشر و طی آن عنوان کرد که بازار آلتکوین ها با احیای فعالیت خود مواجه خواهد شد.

تسلط حجم معاملات بیت کوین در ماه فوریه از ۴۰ به ۲۷ درصد کاهش یافت. محققان این موضوع را به عنوان یکی شدیدترین تغییرات ماهانه عنوان کرده و در این خصوص گفته اند:

اگر این روند ادامه یابد، علاقه به آلتکوین ها از جانب حاضران در بازار به طور چشمگیری افزایش می‌یابد.

علاقه معامله کنندگان به اتریوم

علاوه بر این، علاقه به انجام معاملات اتر شدیدا افزایش یافته است، به طوری که شاهد افزایش حجم معاملات ماهانه بیش از ۱۵۸ درصد بوده ایم. میانگین روزانه حجم معاملات نقدی نیز نسبت به ماه ژانویه تا ۶۹ درصد افزایش یافته است. به طور کل ماه فوریه، ماه نوسان شدیدی برای بازار ارزهای دیجیتال بوده است. محققان در این خصوص گفته اند:

رویداد برتر این ماه، همایش ETHDenver بود، زیرا پروژه های بسیاری بر بستر اتریوم در حال ایجاد و توسعه می‌باشند. بسیاری از این پروژه ها بر انتقال شبکه اتریوم به گواه اثبات کار و تجزیه پذیری قراردادهای هوشمند تاکید داشته اند.

به نظر می‌رسد علاقه معامله کنندگان و سرمایه گذاران به اتریوم احیا شده است. طبق گزارش کوین تلگراف، به نظر می‌رسد نهنگ ها در حال انباشت اتر هستند، به طوری که درصد موجودی اتر تحت کنترل ۱۰۰ کیف پول برتر بر روی ۲۵ درصد حفظ شده است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا