اخبار آلتکویناخبار بیت کوین

تحلیلگر مطرح: رشد قیمت میم‌ کوین‌‌ها نشان‌دهنده پایان بازار صعودی است

یکی از تحلیلگران مشهور بازار اعلام کرده است که تمایلی به انباشت ارزهای دیجیتال ندارد؛ زیرا رشد فعلی میم کوین‌ها نشان می‌دهد چرخه صعودی ارزهای دیجیتال بزرگی مثل بیت کوین به پایان رسیده است.

به گزارش دیلی هودل، آلت‌ کوین سایکو (Altcoin Psycho)، تحلیلگر مطرح بازار ارزهای دیجیتال، اعلام کرده که با همکار خود دون‌آلت (DonAlt) در خصوص کناره‌گیری از بازار زمانی که میم‌ کوین‌‌ها رونق می‌گیرند، موافق است.

واریز و برداشت بدون محدودیت در صرافی اتراکس
با ثبت نام در اتراکس 50 هزار شیبا و 500 هزار بیت تورنت هدیه بگیرید!
هدیه بگیر!

این تحلیلگران در حال حاضر با توجه به روند صعودی میم کوین‌‌ها تمایلی به ورود به بازار ندارند، زیرا به گفته آن‌ها این امر نشان می‌دهد که روند صعودی امسال به پایان خود نزدیک شده است. آلت‌ کوین سایکو در این باره گفته است:

بسیاری از افراد همیشه می‌پرسند که چرا دینو کوین‌ها (کوین‌های قدیمی) شروع به رشد می‌کنند یا زمانی که میم‌ کوین‌‌ها پامپ می‌شوند، مردم وحشت‌زده می‌شوند؟ خب، در جواب باید گفت که این به جابه‌جایی نقدینگی در بازار مربوط می‌شود. وقتی در مرحله آخر چرخه بازار قرار داریم، تقریبا قیمت همه رمزارزها رشد کرده‌اند و توکن‌های پامپ‌نشده توکن‌هایی هستند که در واقع مرده‌اند. برای مثال تیم فعالی ندارند یا رها شده‌اند یا مثل همین میم کوین‌‌هایی هستند که ناگهان پامپ می‌شوند. این روندی است که ما معمولا در مراحل پایانی یک بازار صعودی مشاهده می‌کنیم.

دینو کوین‌ها ارزهای دیجیتالی هستند که در گذشته به‌دلیل هیجانات بازار توجه معامله‌گران زیادی را به خود جلب کرده‌اند؛ اما دیگر جایگاه خود را از دست داده‌اند. آلت کوین سایکو می‌گوید که قیمت بیت کوین قبل از انجام هر حرکتی، ابتدا دوباره به حمایت ۲۵,۰۰۰ دلار می‌رسد. او اعلام کرده است:

سطح ۲۵,۰۰۰ دلار در گذشته هم سطح بسیار مهمی بوده است. من واقعا منتظرم ببینم بیت‌ کوین در این سطح (۲۵,۰۰۰ دلار) چه واکنشی از خود نشان می‌دهد. به نظر من، اگر بازار آن را یک سطح خرید تلقی کند یا عکس‌العمل چندانی به آن نداشته باشد، گویای خیلی چیز‌ها خواهد بود. در این صورت می‌توانید روند صعودی اخیر بیت کوین (به ۳۰,۰۰۰ دلار) را یک روند انحرافی بنامید. علاوه بر این، اگر یک دامنه معاملاتی جدید در سطح ۲۴,۰۰۰ تا ۲۳,۰۰۰ دلار شکل بگیرد، تعجب نمی‌کنم.

تحلیل قیمت بیت کوین

گفتنی است که در زمان نگارش این گزارش، قیمت بیت کوین در محدوده ۲۶,۷۰۰ دلار قرار دارد.

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا