اخبار خارجی

تحلیل قیمت اتر ؛ اتریوم در سایه بیت کوین!

اتریوم طی ماه های اخیر روند مثبتی داشته است و قیمت فعلی آن با کمترین میزان قیمتش در سال جاری که زیر ۱۰۰ دلار بود، فاصله زیادی گرفته است.اما اتریوم در قیمت فعلیش با یک مقاومت بسیار سنگین روبرو شده است و تحلیلگران بر این باورند که ممکن است به زودی اتریوم، علی رغم قدرت انباشته شده در بازار کریپتو، در اثر فشار فروش به آن، متحمل یک ریزش ناگهانی شود.

اتریوم در مواجهه با مقاومت ۲۷۰ دلاری

در زمان نگارش این خبر، اتریوم با قیمت تقریبی ۲۶۹ دلاری معامله می شود و طی ۲۴ ساعت گذشته تغییر چندانی نداشته است. اتریوم طی چند ماه اخیر جای پای خودش رو سفت کرده و با ایجاد یک سطح حمایت قوی، تقریبا بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ دلار نوسان داشته است اما بعدا با این سطح مقاومت قوی روبرو شده است.

طی ۷ روز گذشته اتر (ETH) دامنه نوسانش رو کمتر کرده و بین ۲۴۰ تا ۲۷۵ دلار معامله شده است و نشان داده که در ۲۶۰ دلار یک سطح حمایت جدید پیدا کرده است.

C3P0 یک تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، در توئیت اخیرش در رابطه با واکنش قیمت اتریوم صحبت کرده است و به ۱۰ هزار فالورش گفته، شکستن مقاومت ۲۷۴ دلار موجب خواهد شد که اتر به سمت ۳۰۰ دلار برود، اما در ادامه اشاره کرد که رسیدن به کف ۲۴۰ دلار می‌تواند دردسر ساز شود.

در حال حاضر به نظر می‌آید که با بهبود شرایط کلی بازار، آلتکوین‌ های اصلی تا حدی از بیت کوین استقلال پیدا کرده‌اند. بنابراین می‌توان گفت، جایی که اتریوم در حرکت بعدیش به سمتش می‌رود ممکن است متفاوت از مقصد بیت کوین باشد.

تحلیلگر: اتر برای آنکه بتواند به دستاوردهای بییت کوین برسد باید از ۷۵۰ دلار عبور کند!

اگرچه اتریوم در کوتاه مدت ممکن است نزولی شود، اما هنوز جای بسیار زیادی برای بالا رفتن دارد تا بتواند به دستاورد‌های تاریخی که بیت کوین امسال به خود دید، دست یابد.

تحلیل قیمت اتریوم (ETH) بر اساس صحبت‌های تحلیلگران ارزهای دیجیتال ؛ احتمال افت ارزش اتریوم در برابر بیت کوین، با قدرت گرفتن بیت کوین

Josh Rager یک تحلیلگر محبوب دیگر کریپتو، در توئیت اخیر خودش به این نکته اشاره کرد که اتر برای آنکه بتواند به موفقیت بیت کوین دست یابد، باید قیمت آن از ۷۵۰ دلار هم عبور کند، در آن صورت است که می‌توان گفت پیشرفت‌های بعدی آن حتمی است.

بیت کوین در مقابل اتریوم : در حال جاضر بیت کوین تنها حدود ۵۳ درصد از بیش‌ترین قیمت تاریخش کمتر است، اما اتر ۸۳ درصد از بالاترین قیمتش پایین تر است و با توجه به اینکه وضعیت جفت ETH/BTC خیلی خوب به نظر نمی‌رسد، این اختلاف بیشتر هم می‌تواند بشود. برای اینکه اتریوم بتواند به جایی  که الان بیت کوین قرار دارد برسد، قیمتش باید به ۷۵۰ دلار برسد، بهش فکر کنید!

با ادامه هفته و رسیدن سرمایه گذاران به درکی بهتر از اینکه قیمت بیت کوین آیا بالاتر می‌رود یا خیر، مستقیما منجر به افزایش ارزش کلی بازار می‌شود. احتمالا در ماه‌های آتی روشن تر خواهد شد که آیا اتریوم شروع به یک افزایش قیمت شدید خواهد کرد یا خیر.

منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا