اخبار اتریوم

شرکت آرک اینوست متعلق به کتی وود از ETF اسپات اتریوم کنار کشید

در حالی که اکثر متقاضیان ETF اسپات اتریوم پرونده‌های S-1 خود را بازبینی کرده‌اند، کتی وود (Cathie Wood) از آرک اینوست (ARK Invest) با تصمیم به پس گرفتن درخواست خود، عقب‌نشینی کرده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، در نتیجه این تصمیم، آرک اینوست به شراکت خود با 21Shares برای ETF اسپات اتریوم پایان داد. با این حال هنوز شراکت آنها در رابطه با محصولات ETF اسپات و آتی بیت کوین پا برجاست.

21Shares به تنهایی ETF اسپات اتر را راه اندازی می‌کند

در فرم جدید اصلاح شده S-1 که روز جمعه به کمیسیون بورس ارسال شد، نام Ark 21Shares Ethereum ETF به 21Shares Core Ethereum ETF تغییر یافت. سخنگوی 21Shares این تغییر را در یک بیانیه ایمیلی تایید کرد.

در بیانیه‌ای، سخنگوی ARK اعلام کرد که «با ETF اتریوم کار نمی‌کند نمی‌رود»، اما گفت که همچنان به ETF بیت‌کوین ARK 21Shares متعهد است.

آرک بر تمرکز روی استفاده از تخصص خود در مدیریت فعال از طریق طیف وسیعی از محصولات سرمایه‌گذاری تأکید دارد که شامل ETFهای سهام، ETFهای آتی دارایی‌های دیجیتال و صندوق سرمایه‌گذاری آرک است.

شایان ذکر است، آرک در میان معدود شرکت‌هایی است که تاییدیه SEC را برای راه‌اندازی ETF بیت کوین در ژانویه دریافت کرده است. این شرکت، خود را وقف ETF بیت کوین ARK/21Shares (ARKB) کرده است و بر اعتقاد خود در دسترسی به بیت کوین با هزینه‌ای کم برای همه تاکید می‌کند.

به تازگی اریک بالکوناس (Eric Balchunas)، تحلیلگر بلومبرگ، فاش کرد که 21Shares اکنون به طور مستقل ETF اسپات اتریوم را ادامه خواهد داد و آرک اینوست از اسناد مرتبط و نام ETF حذف شده است. با وجود این تغییر، آرک و 21Shares به همکاری در ETFهای اسپات و آتی بیت کوین ادامه می‌دهند.

علاوه بر این، بالکوناس خاطرنشان کرد که هیچ کارمزدی در هیچ یک از پرونده‌های جدید S-1 ذکر نشده است که نشان از یک جنگ کارمزد در آینده دارد.

منبع: X
منبع: X

ثبت لحظه آخری فرم های S-1

SEC ایالات متحده به صادرکنندگان ETFهای اسپات اتریوم دستور داده بود تا فرم‌های اصلاح شده S-1 خود را تا روز جمعه ارسال کنند. در دقیقه ۹۰، فرانکلین تمپلتون پرونده S-1 خود را در روز جمعه ارسال کرد. با وجود این، ممکن است چندین هفته طول بکشد تا این فرم‌ها ترتیب اثر داده شوند و محصولات مالی جدید شروع به معامله کنند.

پس از تأیید اولیه درخواست‌های ETF اسپات اتریوم در هفته گذشته، VanEck فورا یک فرم اصلاح‌شده S-1 را ارائه کرد. روز پنج‌شنبه، بلک‌راک از این قاعده پیروی و فرمی به‌روزرسانی کرد که نشان می‌داد ETF آن با ۱۰ میلیون دلار سرمایه راه‌اندازی خواهد شد.

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا