اخبار آلتکوین

رالی توکن‌ های هوش مصنوعی با آغاز کنفرانس Nvidia GTC

کنفرانس Nvidia GTC باعث شد بازار توکن‌های هوش مصنوعی در ۲۴ ساعت گذشته صعودی شده و شاخص این بازار حدود ۱۶.۸٪ رشد کند. RNDR نزدیک به ۱۷.۴٪ افزایش یافت و TAO نیز با ۷.۵٪ افزایش عملکرد مثبتی را از خود نشان داد.

به گزارش میهن بلاکچین، کنفرانس Nvidia GTC از قابلیت‌های جدید GPU برای حوزه هوش مصنوعی رونمایی می‌کند.
در نتیجه این رویداد، به ارزش بازار توکن‌های هوش مصنوعی در آخر هفته بیش از ۵ میلیارد دلار اضافه شد.

Render (RNDR) با عبور از حجم معاملات روزانه ۱.۱ میلیارد دلار پیشتاز است

در ۲۴ ساعت گذشته، ارزش کل بازار توکن‌های هوش مصنوعی به بیش از ۲۶ میلیارد دلار رسیده است. حجم کل معاملات در این بخش نیز به بالای ۳.۵ میلیارد دلار رسیده است.

درباره کنفرانس Nvidia GTC

جنسن هوانگ (Jensen Huang)، مدیرعامل انویدیا، قرار است کنفرانس سالانه Nvidia GTC را در روز دوشنبه، ۱۸ مارس (۲۸ اسفند)، با سخنرانی دو ساعته در مرکز SAP در سن خوزه، کالیفرنیا، آغاز کرده و از برنامه‌های آینده این شرکت برای سال رونمایی کند. در گذشته، شرکت انویدیا از این رویداد برای رونمایی از مهم‌ترین محصولات خود استفاده کرده است.

در سال گذشته، این شرکت معماری گرافیک Hopper و واحد پردازش گرافیکی H100 خود را معرفی کرد که از آن زمان به انتخاب ارجح برای شرکت‌های مرتبط با آموزش و استقرار مدل‌های هوش مصنوعی تبدیل شد. امسال، انتظارات گسترده‌ای وجود دارد که انویدیا از جانشینان Hopper و H100 رونمایی کند که احتمالا موج جدیدی از علاقه را به سمت محصولات این شرکت به راه خواهد انداخت. برگزاری این کنفرانس از ۱۸ تا ۲۱ مارس ادامه دارد.

گفتنی است هفته گذشته، انویدیا نگاهی اجمالی به معرفی پردازنده گرافیکی Blackwell B100 AI نیز ارائه کرد. همچنین، در یک برنامه دیگر، NVIDIA و Google یک شراکت استراتژیک با هدف ادغام فناوری Gemma AI گوگل در مجموعه محصولات NVIDIA ایجاد کرده‌اند.

توکن‌های هوش مصنوعی در رادار معامله‌گران

با افزایش انتظارات برای کنفرانس Nvidia GTC، بازار توکن‌های هوش مصنوعی رشد قابل‌توجهی را تجربه می‌کند. در میان شناخته‌شده‌ترین‌ها، RNDR با افزایش قابل توجه ۱۷.۴٪ پیشتاز است و پس از آن TAO با افزایش ۷.۵٪ قرار دارد. علاوه بر این، FET حدود ۱۴٪ رشد را به ثبت رسانده که بیشتر بر احساسات صعودی پیرامون دارایی‌های مرتبط با هوش مصنوعی قبل از کنفرانس تاکید می‌کند.

برخی از بزرگترین برندگان این حوزه در ۲۴ ساعت گذشته در بخش توکن‌های هوش مصنوعی Rosnet ،Precipitate.ai و LaLM AI هستند که هر کدام بیش از ۵۰٪ افزایش قیمت داشته‌اند.

لازم به ذکر است، توکن دیگری به نام Contentos (COS) نیز به طور رسمی به برنامه توسعه‌دهنده Nvidia پیوسته است. پس از این خبر، قیمت این توکن نیز شروع به افزایش کرد.

در نتیجه، با نزدیک شدن به کنفرانس هوش مصنوعی انویدیا، به نظر می‌رسد توکن‌های AI آماده هستند تا از شتاب این صنعت بهره بیشتری ببرند.

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا