اخبار خارجی

کنفرانس بلاکچین آسیا (ABS) با حضور بزرگان این حوزه؛ آیا باعث پامپ بازار خواهد شد؟

کنفرانس بلاکچین آسیا (Asia Blockchain Summit) یا به اختصار ABS که امسال دومین سال برگزاری آن است؛ قرار است در تاریخ ۲ و ۳ جولای (۱۱ و ۱۲ تیر ماه) در تایوان برگزار شود.

این کنفرانس که برگزاری آن را بلاک تمپو (BLOCKTEMPO) و اوبیتو (OBITO.IO) به عهده دارند؛ به مدت دو روز (فردا و پس فردا) از صبح تا عصر در هتل ماریوت (Marriott) در تایوان برگزار خواهد شد. اما نکته مهم این کنفرانس حضور صرافی های بزرگ بایننس و بیتمکس به عنوان شرکای استراتژیک این رویداد است.

اسپانسرهای این همایش نیز از کمپانی ها و استارت اپ های مهم دنیای بلاکچین و ارزهای دیجیتال مانند ترون؛ لایت کوین؛ لجر؛ صرافی Gate.io؛ اگزودوس؛ صرافی کوکوین و بسیاری دیگر از فعالان است که همین موضوع میتواند اهمیت و میزان تاثیر این رخداد را در بازار کریپتو افزایش دهد.

سخنرانان رویداد ABS

بنیان گذار صرافی بیتمکس (آرتور هایس)؛ بنیان گذار صرافی بایننس (CZ)؛ بنیان گذار ترون (جاستین سان)؛ اقتصاددان و تحلیلگر مطرح (نوریل روبینی) و بیش از صد نفر دیگر از افراد مطرح این حوزه در این کنفرانس سخنرانی خواهند کرد که لیست کامل آنها را میتوانید از اینجا مشاهده کنید.

موضوعات مورد بحث در کنفرانس ABS

علاوه بر اینکه بسیاری از پروژه ها مانند بایننس دارای پنل اختصاصی گفتگو هستند؛ سخنرانان با محوریت موضوعات و چالش های مختلفی در این رویداد صحبت خواهند کرد. موضوعاتی مانند مسائل تحریم؛ پولشویی؛ STO ها و ICO ها و پتانسیل های موجود در کریپتوکارنسی ها برای کشورهای آسیایی از موضوعات مهم این کنفرانس خواهد بود.

آیا این کنفرانس باعث افزایش قیمت ها در بازار خواهد شد؟

در دنیای کریپتو؛ احساسات نقش بسیار مهمی در کاهش و افزایش قیمت ها در بازار دارد. سخنرانی یک فرد مطرح یا رونمایی از پروژه ای  جدید همواره از پالس های بازار محسوب شده است؛ چنانکه کنفرانس کانسنسوس در نیویورک در ۲ سال گذشته تاثیر خود را روی بازار نشان داده است.

با وجود بیش از ۱۰۰ استارت آپ و پروژه بزرگ و مهم در کنفرانس ABS و بیش از ۴۰۰۰ نفر شرکت کننده؛ این رویداد میتواند به نوبه خود حاوی اخبار مهم و تاثیرگذاری باشد که با انتشار آنها؛ بازار واکنش نشان دهد. باید تا فردا و پس فردا منتظر بود تا بتوان به طور قطع راجع به این موضوع صحبت کرد.

رسانه های بزرگی نیز در این رویداد حضور خواهند داشت و کنفرانس را پوشش می دهند که میتوان از آنها به بلومبرگ؛ CNBC؛ کوین تلگراف و بیتکوین داتکام اشاره کرد. خلاصه اتفاقات و اخبار مهم این کنفرانس نیز از طریق وبسایت میهن بلاکچین به زبان فارسی منتشر خواهد شد.

 

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا