اخبار خارجی

برگزاری برنامه پرسش و پاسخ در خصوص ترون برای کاربران ایرانی!

صفحه رسمی بنیاد ترون و جاستین سان در توییتر خود منتشر کردند که قرار است یک برنامه Ask Me Anything یا از من بپرسید برای کاربران ایرانی برگزار شود. طبق توییت جاستین سان در این AMA، یک نماینده ترون و محمد هلاکوئی به توسعه های این ارز دیحیتال اشاره می کنند و به سوالات کاربران ایرانی در خصوص ترون پاسخ خواهند داد.

شما می توانید هر گونه سوال یا ابهاماتی در زمینه این ارز دیجیتال و توسعه های ترون بپرسید. برای این کار می توانید سوالات خود را از طریق اینستاگرام، تلگرام و یا توییتر جامعه فارسی زبانان ترون (@TRON_Persian) و یا صفحه اینستاگرام محمد هلاکوئی یکی از افراد فعال در حوزه ارزهای دیجیتال در میان بگذارید.

این پرسش و پاسخ یا از من بپرسید قرار است در تاریخ ۵ می یا ۱۵ اردیبهشت در ساعت ۱۶ به وقت سنگاپور و تقریبا ۱۲:۳۰ ظهر به وقت ایران برگزار شود.

ایردراپ استیبل کوین JUST

جاستین سان در تاریخ ۳۰ مارس، پلتفرم مشابه با MakerDAO خود به اسم Djed که اکنون به JUST تغییر نام پیدا کرده است را معرفی کرد. در آن زمان، سان بیان کرد که Djed پروژه استیبل کوین با پشتوانه دلار است. سان در توییت اخیر خود گفت که شبکه آزمایشی JUST آزمایش خود را با موفقیت به پایان رسانده است. وی گفت توکن این پلتفرم JST و استیبل کوین آن نیز USDJ خواهد بود. سان اعلام کرد که شبکه اصلی در تاریخ ۴ آوریل عرضه شده است.

کلمه JUST به معنای عادلانه است. بنیاد JUST در صدد ایجاد پلتفرم وام دهی مبتنی بر ترون است که در آن تمام امور بر اساس قرارداد است. تمام دارندگان JST می‌توانند در نظارت بر سیستم ارز USDJ شرکت کنند و اقتصاد غیرمتمرکز را محقق کنند. پروژه JUST نیز همانند سایر استیبل کوین ها به سرمایه گذاران امکان استیکینگ کوین های TRX را می‌دهد تا به صورت استیبل کوین USDJ کسب درآمد کنند.

جاستین سان اعلام کرده است هر یک از کاربرانی که در کیف پول ترون خود حداقل ۱۰۰ ترون داشته باشد، توکن USDJ به آنها ایردراپ می شود. اولین ایردراپ این استیبل کوین قرار است در تاریخ ۲۰ می یا ۳۱ اردیبهشت انجام شود.

اگر در خصوص این پروژه جدید که اخیرا سرو صداهای زیادی در جامعه ترون ایجاد شده است سوالاتی دارید، می توانید از این برنامه پرسش و پاسخ استفاده کنید و سوالات خود در این زمینه را مطرح کنید.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا