اخبار آلتکوین

توجه نهنگ‌ ها به MEW، میم کوین جدید سولانا

نهنگ‌های سولانا در حال تغییر تمرکز از میم کوین BOME به یک میم کوین جدید به نام MEW هستند. قیمت این توکن امروز حدود ۹۵٪ افزایش داشته است.

به گزارش میهن بلاکچین، در یک چرخش قابل توجه در بخش میم کوین‌ها، کانون توجه نهنگ‌ها به سمت رقیب جدیدی به Cat in a dogs world (MEW) معطوف شده است. به نظر می‌رسد نهنگ‌های سولانا توجه خود را از میم کوین محبوب BOME به این توکن معطوف کرده‌اند. شایان ذکر است افزایش محبوبیت MEW با افزایش قابل توجه قیمت آن در حدود ۹۵٪ مرتبط است که نشان‌دهنده تغییر قابل توجهی در احساسات بازار به سمت میم کوین‌هاست.

نمودار قیمت MEV در تایم فریم روزانه
نمودار قیمت MEV در تایم فریم روزانه؛ منبع: کوین مارکت کپ

MEW نقطه کانونی جدید برای نهنگ‌های سولانا

افزایش قیمت میم کوین MEW امروز شاهد کشش قابل توجهی در بازار کریپتو بوده است. شایان ذکر است اخیرا جهش قیمت آن به خاطر افزایش علاقه به بخش میم کوین‌ها رخ داده است.

بر اساس داده‌های آنچین لوک آنچین (Lookonchain)، یک معامله‌گر سرمایه‌گذاری قابل توجهی به مبلغ ۵٬۴۹۰ SOL معادل حدود ۱.۰۷ میلیون دلار انجام داد تا ۱۰.۸٪ از کل عرضه MEW را به دست آورد.

در همین حال، داده‌ها نشان می‌دهد این نهنگ سولانا حدود ۹.۶ میلیارد میم کوین MEV خرید کرده است. این معامله‌گر در حال حاضر به عنوان بزرگترین هولدر این میم کوین جدید است که سود تحقق نیافته آن به بیش از ۲۰ میلیون دلار رسیده است.

معامله دیگری نیز توسط Lookonchain مورد توجه قرار گرفته که در آن یک معامله‌گر سرمایه‌ ۳۵٬۰۰۰ دلاری خود را در مدت دو ساعت به ۸.۹ میلیون دلار تبدیل کرده است. این معامله‌گر سولانا با استفاده از ۱۷۸.۲ توکن SOL حدود ۴.۴۱ میلیارد میم کوین MEV خریداری کرد که سود تحقق نیافته آن حدود ۸.۸۹ میلیون دلار شد که سود ۲۵۵ برابری را نشان می‌دهد.

باید دید این علاقه جدید نهنگ‌ها چه تاثیری بر بازار ارزهای دیجیتال خواهد داشت و آیا MEW حرکت صعودی خود را حفظ خواهد کرد یا خیر.

در زمان نگارش این مطلب، قیمت MEW با ۹۵٪ افزایش به ۰.۰۰۳۳۷ دلار و حجم معاملات آن در ۲۴ ساعت گذشته به ۱.۸۲ میلیون دلار رسیده است. از سوی دیگر، قیمت BOME تنها حدود ۵٪ افزایش یافته و با قیمت ۰.۰۱۴۱۶ دلار معامله می‌شود.

این مطلب توصیه به سرمایه‌گذاری نیست. همچنین، به کاربران توصیه می‌شود برای خرید میم کوین‌ها جانب احتیاط را رعایت کرده و مدیریت ریسک و سرمایه را در نظر بگیرند.

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا