اخبار خارجی

افزایش ۸ درصدی توکن بت (BAT) پس از معرفی ویژگی جدید مرورگر Brave

توکن بت (BAT) توکنی چند منظوره است و طوری طراحی شده است تا موضع متفاوتی در قبال تبلیغات و بهبود کیفیت وبگردی اتخاذ کند. این توکن به مرورگر بریو (Brave) متصل است و اخیرا پس از خبر بریو مبنی بر اینکه در صورت مشاهده تبلیغات توکن بت پرداخت می کند، این توکن ۸ درصد افزایش قیمت داشته است.

قیمت این توکن در تاریخ ۲۹ آوریل به کمترین مقدار خود یعنی ۰.۴۰۵۱ دلار رسید. هرچند خیلی زود و پس از افزایش ۸ درصدی، قیمت توکن بت به ۰.۴۳۷۶ دلار افزایش یافت. ارزش بازار این توکن نیز از ۵۳۵ میلیون دلار به ۵۴۳ میلیون دلار رسید.

مرورگر بریو بر بستر مرورگر کروم گوگل می‌باشد و این وعده را داده است تا با کاهش تبلیغات، پاپ آپ ها و سایر موارد، تجربه وبگردی کاربران را بهبود بخشد. طی عرضه مرورگر بریو، این شرکت اعلام کرد که کاربران با مشاهده تبلیغات، توکن بت (BAT) دریافت خواهند کرد. هرچند این برنامه محدود به کشورهای خاصی نظیر آمریکا و انگلستان می‌باشد.

بیانیه امروز بریو فاش کرد که این برنامه از هم اکنون فعال است و کاربران می‌توانند توکن BAT دریافت کنند. در بیانیه رسمی آمده است:

کاربران ۷۰ درصد درآمد حاصل از تبلیغات را به عنوان جایزه مشاهده آن ها دریافت خواهند کرد. پلتفرم بریو مسیری جدید در جهت اینترنتی بهتر است که در آن، کاربران می‌توانند با حفظ حریم خصوصی خود، وبگردی کنند، جایزه دریافت کنند و از تولید کنندگان محتوای محبوب خود حمایت و پشتیبانی کنند.

این بیانیه باعث غوغایی در جامعه کریپتو شد و بسیاری افراد از ایده دریافت کریپتو هیجان زده شدند. یکی از کاربران ردیت گفت:

بریو بهترین مرورگر است. بسیار خوشحالم که بالاخره ویژگی تبلیغات ارائه شد. نمی‌توانم صبر کنم تا ببینم آینده این پروژه چه چیزهایی برای ما دارد.

یکی دیگر از کاربران ردیت نیز گفت:

دو هفته قبل توکن دریافت کردم که اصلا نمی‌دانستم چرا و چگونه این توکن به من تعلق گرفت. فکر کنم می‌دانم چرا آنها به شما نمی‌گویند که چقدر نزدیک به دریافت توکن بت هستید زیرا مردم به سمت ساخت ربات ها و این چیزها روی می‌آورند. هم چنین، نمیدانم آیا می‌توان با وبگردی در سایت هایی که منتشرکنندگان تایید شده دارند توکن دریافت کرد یا با مشاهده هر سایتی قابلیت دریافت توکن وجود دارد؟

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا