اخبار بیت کوین

برنستین: بیت کوین و سهام‌ مرتبط با کریپتو آماده پذیرش سازمانی هستند

بروکر برنستین در گزارشی تحقیقاتی خود در روز چهارشنبه گفت که بیت کوین و سهام مرتبط با ارزهای دیجیتال، کمتر از ارزش واقعی خود معامله می‌شوند و برای پذیرش سازمانی آماده هستند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، برنستین اشاره می‌کند که خرس‌های کریپتو معتقدند معاملات صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اسپات بیت‌کوین به سر رسیده، بیشتر تخصیص‌های اولیه از سوی سرمایه‌گذاران خرد بوده و بخش اعظم تقاضای نهادی بجای پوزیشن‌های جدید و خالص خرید (لانگ)، برای آربیتراژ «Cash and Carry» بوده است. در حالی که برنستین این استدلال را درست می‌داند، معتقد است ETFهای بیت کوین در سه ماهه سوم/چهارم سال توسط شرکت‌های بزرگ اوراق بهادار و پلت‌فرم‌های بزرگ بانکداری خصوصی مورد پذیر قرار خواهند گرفت.

پذیرش بیت کوین با زیبا جلوه دادن آن

گوتام چوگانی (Gautam Chhugani) و مایکا ساپرا (Maihka Sapra)، تحلیلگران برنستین بیان کردند به نظر می‌رسد معاملات مبنای نهادی (Basis Trade) «اسب تروا برای پذیرش» باشند و این سرمایه گذاران اکنون در حال ارزیابی موقعیت‌های خالص خرید هستند زیرا با بهبود نقدینگی ETF راحت‌تر وارد این بازار می‌شوند. معامله مبنا به معنای خرید ETF اسپات و فروش قرارداد آتی بیت کوین به طور همزمان و در نهایت، انتظار برای همگرایی قیمت‌هاست.

در این گزارش آمده است که انتظار می‌رود جریان‌های ETF بیت‌کوین در سه‌ماهه‌ سوم و چهارم سال تسریع شود و مرحله بعدی پذیرش توسط شرکت‌های بزرگ مشاوره سرمایه‌گذاری که ETF‌ها و فضای تخصیص از پرتفوی‌های موجود را تأیید می‌کنند، هدایت خواهد شد.

این بروکر انتظار دارد بیت کوین تا سال ۲۰۲۵ در سقف این چرخه به ۲۰۰٬۰۰۰ دلار، تا سال ۲۰۲۹ به ۵۰۰٬۰۰۰ دلار و تا سال ۲۰۳۳ به یک میلیون دلار برسد.

منبع
کوین دسک

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا