اطلاعیه صرافی

همکاری بایننس با بانک ترکیه؛ واریز و برداشت مستقیم لیر ترکیه در صرافی بایننس!

بایننس با همکاری بانک AKBank، افزودن ارز سنتی لیر ترکیه با علامت اختصاری TRY را اعلام کرد.

افزودن ارز سنتی جدید توسط بایننس

صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس امروز پشتیبانی از واریز مستقیم لیر ترکیه را به خدمات خود افزود. همکاری جدید صرافی بایننس با بانک AKBank بدان معنا است که کاربران کشور ترکیه خواهند توانست مستقیما از حساب بانکی به واریز و برداشت لیر در صرافی بایننس بپردازند.

می‌توان مستقیما به معامله لیر ترکیه با بیت کوین، بایننس کوین، BUSD، اتر، XRP، و تتر پرداخت. همکاری بایننس با بانک AKBank، این بانک را به اولین کانال بانکی بایننس تبدیل می‌کند.

اگرچه بایننس از واریز و برداشت تعداد زیادی ارز از طریق چندین ارائه دهنده خدمات پرداخت پشتیبانی می‌کند، اما بانک AKBank اولین بانکی است که صرافی بایننس با آن همکاری کرده است تا انتقال های مستقیم از حساب های این بانک امکان پذیر شود.

چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس در این خصوص گفت:

به عنوان بخشی از رسالت خود در زمینه ادامه فعالیت برای افزایش آزادی امور مالی در سراسر جهان و به ویژه در کشورهایی که در زمینه پذیرش ارزهای دیجیتال سرعت خوبی دارند، در حال گسترش خدمات خود هستیم تا موانع ورود به این عرصه کاهش یابد.

کاهش ارزش لیر ترکیه

اقدام اخیر بایننس با کاهش ارزش لیر ترکیه به کمترین حد خود در ۱۷ ماه اخیر مصادف بوده است. این موضوع به دلیل ترس از شیوع ویروس کرونا و جنگ با کشور سوریه است. با نزدیک شدن کشور ترکیه به رکود اقتصادی، ارز ملی این کشور با کاهش ارزش دست و پنجه نرم می‌کند.

با کاهش ارزش لیر ترکیه، علاقه این کشور به ارزهای دیجیتال به طور مستمر در حال افزایش است.

افزودن مجرای بانکی جدید می‌تواند برای عرصه ارزهای دیجیتال بسیار مهم باشد و انتقال از ارزهای سنتی به ارزهای دیجیتال را در کشورهایی که به سمت ارزهای دیجیتال به عنوان یک دارایی امن حرکت کرده اند تسهیل می‌بخشد.

منبع
cryptobriefing

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا