اخبار کوتاه

صرافی بایننس یورو، پوند و دلار استرالیا را از بازار مارجین خود حذف می‌کند

صرافی بایننس در اعلامیه‌ای عنوان کرد تمام بازارهای مارجین ارزهای یورو، پوند و دلار استرالیا را حذف خواهد کرد. جزییات این تغییرات در ادامه این مطلب توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس

صرافی بایننس معاملات مارجین ارزهای یورو (EUR)، پوند (GBP) و دلار استرالیا (AUD) را حذف خواهد کرد.

 • جزییات: صرافی بایننس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد تمام بازارهای مارجین ارزهای فیات AUD, EUR, GBP را حذف می‌کند. این خبر تمام بازارهای کراس‌مارجین و مارجین ایزوله با یکی از سه ارز یورو، پوند و دلار استرالیا را شامل می‌شود. زمانبندی این تغییرات به شرح ذیل است:
 • ۱۹ مرداد بازارهای EUR/BUSD, EUR/USDT, ETH/EUR, BTC/EUR, BCH/EUR, YFI/EUR, ETH/GBP, BTC/GBP, GBP/BUSD ، GBP/USDT سرویس cross margin borrowing حذف خواهند شد.
 • ۱۹ مرداد بازارهای EUR/BUSD, EUR/USDT, ETH/EUR, BTC/EUR, ADA/EUR, BNB/EUR, DOT/EUR, XRP/EUR, XLM/EUR, LTC/EUR, LINK/EUR, BCH/EUR, SXP/EUR, YFI/EUR, ETH/GBP, BTC/GBP, XRP/GBP, BNB/GBP, GBP/BUSD, GBP/USDT ،BTC/AUD سرویس isolated margin borrowing حذف خواهد شد.
 • ۲۱ مرداد تمام سفارشات باز بازارهای کراس مارجین EUR/BUSD, EUR/USDT, ETH/EUR, BTC/EUR, BCH/EUR, YFI/EUR, ETH/GBP, BTC/GBP, GBP/BUSD و GBP/USDT کنسل می‌شود و این بازارها حذف خواهد شد.
 • ۲۱ مرداد تمام بازارهای مارجین ایزوله EUR/BUSD, EUR/USDT, ETH/EUR, BTC/EUR, ADA/EUR, BNB/EUR, DOT/EUR, XRP/EUR, XLM/EUR, LTC/EUR, LINK/EUR, BCH/EUR, SXP/EUR, YFI/EUR, ETH/GBP, BTC/GBP, XRP/GBP, BNB/GBP, GBP/BUSD, GBP/USDT و BTC/AUD حذف خواهند شد.

تعلیق واریز و برداشت توکن‌های شبکه اتریوم در صرافی بایننس

 • جزییات: صرافی بایننس در تاریخ ۲۷ جولای (۵ مرداد) کیف پول‌های اتریوم خود را به‌روزرسانی می‌کند. این تغییرات در ساعت ۱۱:۲۵ به مدت تقریبی ۲ ساعت اعمال خواهد شد. در این مدت واریز و برداشت توکن‌های ERC-20 در این صرافی امکان‌پذیر نخواهد بود.

سرویس Binance Pool سیستم استخراج بیت کوین خود را به‌روزرسانی می‌کند.

 • جزییات: در این به‌روزرسانی سرویس استخرهای بایننس پشتیبانی خود از استخراج بیت کوین از طریق BTCAgent را متوقف می‌کند. کاربرانی که از این طریق به استخراج بیت کوین مشغول بوده‌اند می‌بایست با تیم پشتیبانی این سرویس از طریق آدرس ایمیل [email protected] تماس حاصل کنند و حتما ایمیل خود را با عنوان BTCAgent – Mining ID – Mining Account ارسال نمایند. این به‌روزرسانی در تاریخ ۶ مرداد انجام خواهد شد.

مسابقه ترید فیوچرز صرافی بایننس با جوایزی به صورت توکن NFT برگزار می‌شود.

 • جزییات: این مسابقه از تاریخ ۲۷ جولای (۵ مرداد) به مدت یک هفته برگزار می‌شود. در این مدت کاربران سطوح VIP0 و VIP1 این صرافی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند و شانس خود را برنده شدن توکن‌های NFT هنرمند Richard Orlinski امتحان کنند. کاربران می‌بایست حالت Multi-Asset Mode را فعال نمایند و حداقل ۲۰۰۰ BUSD به کیف پول فیوچرز خود واریز نمایند. علاوه بر آن حجم معاملات آنها باید از ۱۰،۰۰۰ دلار بیشتر باشد. بین کاربران واجد شرایط بر اساس قوانین Challenge Rules بایننس ۱۰۰ کاربر انتخاب شده و هر کدام یک جعبه Mystery Box دریافت می‌کنند. جوایز این مسابقه ۲ هفته بعد از پایان مسابقه بین کاربران توزیع می‌شود.

همچنین صرافی بایننس اعتبار قوانین مجوز معاملات اسپات و مارجین سرویس API Key خود را به ۹۰ روز افزایش می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

به‌روزرسانی پلتفرم معاملاتی اکسیر

در بروزرسانی پلتفرم اکسیر که در روز سه‌شنبه ۵ مرداد انجام می‌پذیرد، تغییرات زیر اعمال خواهد شد:

هر کاربر می‌تواند حداکثر تا ۱۰ سفارش فعال (Pending Order) داشته باشد. این محدودیت تنها برای هر بازار است و نه در مجموع همه بازارها. علاوه بر آن درگاه پرداخت واریز ریالی دیگری به این پلتفرم اضافه شده است. پلتفرم اکسیر سه‌شنبه از ساعت ۶:۳۰ صبح به مدت یک ساعت از دسترس خارج می‌شود.

صرافی گیت

صرافی گیت تاریخچه تمام معاملات موجود در این صرافی را برای دانلود در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

 • جزییات: کاربرانی که برای انجام آزمایش‌های خود به داده‌های این سایت نیاز دارند می‌توانند با مراجعه به این صفحه اطلاعات لازم را دریافت نمایند. این داده‌ها شامل اطلاعات معاملات اسپات، دفتر سفارشات اسپات، کندل‌های بازار اسپات، معاملات فیوچرز، دفتر سفارشات معاملات فیوچرز، قیمت شاخص در بازار فیوچرز و فاندینگ‌ریت بازارهای فیوچرز است.

مسابقه ترید توکن WHALE با ۱۵۰۰۰ دلار جایزه در صرافی گیت برگزار می‌شود.

 • جزییات: این مسابقه از تاریخ ۴ مرداد به مدت ۷ روز آغاز شده است. در این مسابقه کاربران بر اساس حجم خرید خالص آنها در بازار WHALE/USDT رتبه‌بندی خواهند شد. نفر اول معادل ۶۰۰ دلار توکن WHALE پاداش دریافت می‌کند. نفرات دوم و سوم به ترتیب معادل ۵۰۰ و ۴۰۰ دلار از این توکن دریافت می‌کنند. رتبه‌های ۴ الی ۱۰۰ به نسبت حجم خرید خالص آنها سهمی از استخر جایزه به ارزش ۸۵۰۰ دلار از این توکن را دریافت می‌کنند.
 • در طرح دوم این مسابقه به کاربرانی که در این مدت در صرافی گیت ثبت‌نام کنند و یک معامله موفق به ثبت برسانند معادل ۵ دلار از این توکن اهدا خواهد شد.

صرافی گیت مسابقه معاملات بیت کوین را با ۱۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

 • جزییات: این مسابقه از ۴ مرداد ماه الی ۱۳ مرداد ادامه خواهد داشت. کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای بیت کوین موجود در صرافی گیت رتبه‌بندی خواهند شد. به نفرات اول تا سوم به ترتیب معادل ۲۰۰۰، ۱۰۰۰ و ۵۰۰ دلار جایزه و یک توکن NFT اعطا می‌شود. نفرات چهارم الی ۵۰ در این مسابقه به نسبت حجم معاملات آنها سهمی از استخر جایزه به ارزش ۵۵۰۰ دلار دریافت می‌کنند. علاوه بر آن کاربرانی که در این مدت در این صرافی ثبت‌نام کنند و حداقل یک معامله موفق به ثبت برسانند مشمول دریافت سهمی از استخر جایزه به ارزش ۱۰۰۰ دلار خواهند بود.

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن COFIX در سرویس HODL&EARN این صرافی به مدت ۱۴ روز تا سقف ۱۰۰٪ سود سالانه دریافت نمایند.

صرافی کوکوین

پلتفرم Pool-x صرافی کوکوین کمپین سپرده‌گذاری توکن VELO را با ۴۵٪ سود سالانه برگزار می‌کند.

 • جزییات: این برنامه از ۵ مرداد آغاز می‌شود. کاربران می‌توانند با مراجعه به این پلتفرم توکن‌های VELO خود را به مدت ۳۰، ۶۰ و یا ۹۰ روز سپرده‌گذاری کنند و تا سقف ۴۵٪ سود سالانه دریافت نمایند.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)سایر سرویس‌ها
بایننستوکن‌های NFT مجموعه
Super Monkey Returns
به بازار NFTبایننس اضافه شد.
Crypto.comKEEP
FET
KEEP/USDT
FET/USDT
سوشی سواپTOWERTOWER/ETH,TOWER/REVV
TOWER/GMEE
کوکوینBURPBURP/USDT
گیتWHALEWHALE/USDT
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا