اخبار کوتاه

با سپرده‌گذاری توکن EZ در بایننس تا ۵۳.۵٪ سود سالانه دریافت کنید

صرافی بایننس برنامه سپرده‌گذاری توکن EZ را با ۵۳.۵٪ سود سالانه برگزار می‌کند. جزییات این سرویس در ادامه توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس

صرافی بایننس برنامه سپرده‌گذاری توکن EZ را ۵۳.۵٪ سود سالانه و ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

سپرده‌گذاری توکن EZ در صرافی بایننس
  • جزییات: سرویس Binance Staking جدیدترین دوره سپرده‌گذاری قفل‌شده با سود بالای توکن EZ را راه‌اندازی کرده است. کاربران صرافی بایننس می‌توانند با سپرده‌گذاری (استیکینگ) توکن EZ در دوره‌های ۱۵، ۳۰، ۶۰ و ۹۰ روزه تا سقف ۵۳.۵٪ سود سالانه دریافت نمایند. اولویت با شرکت‌کنندگانی است که زودتر در این برنامه توکن خود را استیک کنند. حداقل میزان سپرده‌گذاری ۱۰ توکن EZ است. علاوه بر آن ۱۰۰۰ کاربری که تا تاریخ ۲۷ مرداد ماه زودتر از سایر شرکت‌کنندگان، حجم خرید خالص آنها بیشتر از ۱۰۰ EZ باشد و در دوره‌های ۳۰ یا ۶۰ یا ۹۰ روزه سپرده‌گذاری شرکت کنند مشمول دریافت ۳۰ BUSD خواهند بود. همچنین ۱۰۰۰ کاربری که برای بار اول در برنامه استیکینگ قفل شده شرکت کنند مشمول دریافت سهمی از استخر جایزه به ارزش ۲۰،۰۰۰ دلار خواهند بود.

صرافی بایننس پس از اعمال تغییرات در سرویس Dual Investment خود اولین دوره جدید را آغاز کرده است.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین مسابقات ترید توکن REVV را با ۲۰۰،۰۰۰ REVV جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۲۷ مرداد ماه ادامه خواهد داشت. در طرح اول این برنامه، کوکوین هر روز در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران از موجودی REVV حساب کاربران اسنپ‌شات می‌گیرد. کاربران بر اساس میانگین موجودی روزانه آنها رتبه‌بندی خواهند شد. ۱۰۰ کاربر برتر هرکدام ۳ توکن NFT با تم اتومبیل‌های مسابقه‌ای REVV و ۳۰۰ توکن REVV جایزه دریافت می‌کنند و سایر کاربران واجد شرایط یک توکن NFT و سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۲۰،۰۰۰ REVV دریافت می‌کنند.
  • در طرح دوم این مسابقه کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای  REVV/USDT و REVV/BTC رتبه‌بندی خواهند شد و به ۲۰ نفر برتر مجموعا ۱۲۰،۰۰۰ توکن REVV جایزه اهدا خواهد شد. کاربرانی که حجم معاملات آنها از ۱۲۰۰ REVV بیشتر باشد و بازارهای فوق را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کرده باشند و مراحل KYC1 را تکمیل کرده باشند مشمول دریافت سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۳۰،۰۰۰ توکن REVV خواهند بود. کاربرانی که توکن NFT برنده می‌شوند می‌بایست این فرم را تکمیل نمایند.

صرافی کوکوین کمپین خرید رمز ارز را با ۱۰۰،۰۰۰USDT جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: کاربران صرافی کوکوین می‌توانند تا تاریخ ۳۱ آگوست با خرید رمز ارز در این صرافی از طریق Banxa  علاوه بر دریافت سهمی از ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه بخشی از هزینه خرید خود را تا سقف ۷٪ دریافت نمایند. علاوه بر آن کاربرانی که حجم خرید آنها از طریق Banxa از ۲۰۰ دلار بیشتر باشد بخشی از استخر جایزه به میزان ۴۰،۰۰۰ USDT را دریافت می‌کنند.

کوکوین سیستم معاملات اسپات این صرافی را در تاریخ ۲۵ مرداد ساعت ۱۰:۳۰ به مدت یک ساعت به‌روزرسانی می‌کند. در این زمان معاملات اسپات به حالت تعلیق در می‌آید.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی اوکی‌اکس

صرافی OKEx از تبدیل توکن QUN به MON پشتیبانی می‌کند.

  • جزییات: صرافی اوکی‌اکس در تاریخ ۱۲ آگوست (۲۱ مرداد) ساعت ۸:۳۰ به وقت تهران بازارهای توکن QUN را بسته و تمام سفارشات این بازارها را کنسل می‌کند. واریز و برداشت توکن QUN در تاریخ ۲۲ مرداد متوقف خواهد شد. برنامه اسنپ‌شات موجودی حساب کاربران در ساعت ۸:۳۰ جمعه ۲۳ مرداد انجام خواهد شد و توکن جدید با نماد MON به نسبت یک به یک بین کاربران توزیع خواهد شد.

صرافی هوبی

صرافی هوبی سرویس First Timer را برای کاربران جدید راه‌اندازی کرده است.

  • جزییات: سرویس Huobi Earn کتگوری جدید First Timer را برای کاربرانی که اولین بار است در این سرویس فعالیت می‌کنند راه‌اندازی کرده است. کاربران می‌توانند با واریز و سپرده‌گذاری توکن‌های USDT, SHIB, DOGE در این سرویس در ۷ روز اول سپرده‌گذاری خود تا سقف ۵۰٪ سود سالانه دریافت نمایند.

صرافی هوبی کمپین رفرال جدید خود را با ۶۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

جزییات: این کمپین تا تاریخ ۲۷ مرداد ادامه خواهد داشت. برای شرکت در این کمپین تکمیل کردن این فرم الزامی است. در طرح اول این برنامه کاربران می‌توانند با استفاده از کد رفرال خود دوستان خود را به ثبت‌نام در این صرافی دعوت نمایند. کاربرانی که با استفاده از این کدها در صرافی هوبی ثبت‌نام کنند و مراحل KYC خود را تکمیل کرده و حداقل معادل ۱۰۰ دلار در بازارهای اسپات ترید انجام دهند مشمول دریافت بخشی از جایزه ۱۰،۰۰۰ دلاری این برنامه خواهند بود. همچنین کسانی که از دوستان خود دعوت کرده باشند به ازای هر نفر ثبت‌نام کننده جدید (به واسطه کد رفرال آنها) مشمول دریافت ۲ دلار پاداش خواهند بود. در طرح دوم این کمپین کاربران جدیدی که USDT-margined swaps خود را فعال کرده باشند و اولین تراکنش خود را در شبکه‌های اجتماعی بازنشر کنند و اسکرین شات آن را در فرم مسابقه وارد کنند و حجم معاملات آنها از ۱۰۰۰ دلار کمتر نباشد در قرعه کشی شرکت داده می‌شوند و به ۵ نفر هرکدام ۱۰۰۰ دلار جایزه اهدا خواهد شد. علاوه بر آن کاربرانی که حجم معاملات آنها از ۵۰۰ دلار بیشتر باشد سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۱۵۰۰۰ دلار دریافت خواهند کرد. در طرح سوم این مسابقه کاربران بر اساس تعداد روزهایی که حجم معاملات روزانه آنها در بازارهای اسپات از ۱۰۰ دلار بیشتر شده باشد و یا حجم معاملات روزانه آنها در USDT-margined swaps از ۵۰۰ دلار بیشتر باشد در یکی از سه استخر جایزه ۴۰۰۰ دلاری، ۶۰۰۰ دلاری و یا ۱۰،۰۰۰ دلاری شرکت داده می‌شوند و سهمی برابر از آن استخر را به عنوان جایزه دریافت می‌کنند. در این مسابقه تمام بازارهای اسپات به جز بازارهای USDC/USDT, PAX/USDT, USDC/HUSD, USDT/HUSD, TUSD/HUSD,  PAX/HUSD, DAI/USDT و DAI/HUSDدر نظر گرفته شده‌اند.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده‌اند:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار آتی (Futures)سایر سرویس‌هاتوکن NFT
اوکی‌اکسچنجALPACA
FARM
بازار ریالی
بایننسALPACA
FARM
ALPACA/BTC,ALPACA/BNB, ALPACA/BUSD,ALPACA/USDT, FARM/BTC,FARM/BNB, FARM/BUSD,FARM/USDTAVA, LUNA, MKR ,SLP به سرویس fLEXIBLE sAVINGS اضافه شدند.مجموعه توکن‌های Alphonso Davies به بازار Binance NFT اضافه شدند.
کوینکسRAMP
UTK
RAMP/USDT
UTK/USDT
AAVEUSDT,ALGOUSDT,ATOMUSDT、AXSUSDT,CAKEUSDT,CHZUSDT,COMPUSDT、DASHUSDT,FILUSDT,ICPUSDT,IOTAUSDT、KSMUSDT,LUNAUSDT,NEOUSDT、QTUMUSDT,SHIBUSDT、SNXUSDT、THETAUSDT,VETUSDT,XEMUSDT、XLMUSDT,XMRUSDT、XTZUSDT,ZECUSDT
FtxHMTHMT/USD
گیتDFA
HMT 
SKT
DFA/USDT
HMT/USDT
SKT/USDT
کوکوینMTLMTL/USDT و MTL/BTC
بیتفینکس LUNA/BTC
کوین‌بیس‌پروOTX,ORN,QUICK,TRIBE ,UST
Bitstampجفت ارزهای SUSHI
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا