اخبار کوتاه

تعداد آدرس‌های بیت کوین با حداقل ۱ ساتوشی از مرز ۴۰ میلیون عبور کرد

تعداد آدرس‌های بیت کوین با حداقل یک ساتوشی از مرز ۴۰ میلیون آدرس فراتر رفته است. یک ساتوشی معادل ۰.۰۰۰،۰۰۰،۰۱ بیت کوین است و کوچکترین واحد تراکنشی است که در شبکه بلاکچینی این رمزارز ثبت می‌شود. اکثر آدرس‌هایی که در سال جاری افزایش چشمگیری در میزان دارایی خود داشته‌اند دارای حداکثر ۰.۰۱ واحد بیت کوین هستند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از بین‌کریپتو، تقریبا ۲۰ میلیون آدرس در حال حاضر دارای حداقل ۰.۰۰۱ واحد بیت کوین هستند که نسبت به سال ۲۰۱۹ که حدود ۱۱.۵ میلیون آدرس این مقدار را در برداشتند، رشدی ۱۰۰٪ را تجربه کرده است. علاوه بر این، تعداد آدرس‌هایی که ۱۰ واحد بیت کوین هولد می‌کنند نیز نسبت به سال ۲۰۱۹ حدود ۱۰۰،۰۰۰ عدد افزایش یافته است.

آدرس‌های نگه دارنده بیت کوین

در حال حاضر، تقریبا ۱۰ میلیون کیف پول حداکثر ۰.۰۱ بیت کوین دارند و نسبت به سال گذشته که ۷،۳۰۵،۵۳۹ کیف پول این مقدار را داشتند، این تعداد ۳۴٪ افزایش یافته است و در مقایسه با سال ۲۰۱۹ (۵،۵۳۰،۸۵۸ آدرس)، تقریباً دو برابر شده است. با توجه به این آمار و ارقام می‌توان نتیجه گرفت که سرمایه‌گذاران خرد به احتمال زیاد مسئول افزایش تعداد آدرس‌های بیت کوین با حداکثر ۰.۰۱ واحد BTC هستند.

آدرس‌هایی که حداقل ۱۰،۰۰۰ بیت کوین دارند احتمالا کیف پول‌های حضانتی هستند چراکه شرکت‌های بزرگ و سرمایه‌گذاران نهادی بعید است زحمت سروکار داشتن با کیف پول‌ها و کلید خصوصی را به خود داده باشند و مسئولیت این کار را به صرافی‌های متمرکز واگذار کرده‌اند.

منبع
beincrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا