اخبار بیت کوین

بیت کوین از ۳,۸۶۹ روز حضور خود، ۳,۸۱۷ روز سودآور بوده است!

طی اطلاعات منتشر شده از Rhythm Trader هودلرها یا سرمایه داران بیت کوین از تریدرهایی که مداوم در حال خرید و فروش بیت کوین هستند سود بیشتری به دست آورده اند.

این تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال دریافته است که بیت کوین از ۳۸۶۹ روز حضور خود در واقع ۳۸۱۷ روز سودآور بوده است. در واقع یعنی این ارز دیجیتال برتر در طول تاریخ خود ۹۸.۶۶ درصد سودآور بوده است. وی همچنین افزود تنها افرادی که در بازار بیت کوین پول خود را از دست داده اند کسانی هستند که در روند نزولی بیست کوین آن را فروخته اند و از این بازار خارج شده اند. از طرف دیگر کسانی که با وجود فشارهای زیاد این ارز دیجیتال را نگه داشته اند بیشترین سود را بدست آورده اند.

بیت کوین نگه داریم یا نه؟

این بحث همچنان ادامه دارد که آیا بیت کوین ذخیره ای ایده ال برای ارزش دارایی است یا خیر. کسانی که سخنان این تحلیلگر را تایید می کنند معتقدند که این ارز دیجیتال برتر همانند طلا یک دارایی امن است زیرا همانند طلا از این ارز نیز مقداری کمی وجود دارد و کمیاب است و نکته عالی دیگر این است که برای ذخیره و معامله آن به هیچ اجازه ای نیاز ندارید. اما کسانی که سخنان وی را رد می کنند معتقدند نوسانات و عدم ثبات قیمت این کوین این ارز را به یک دارایی با ارزش کم تبدیل می کند.

در این بین معامله کنندگانی وجود دارند که با بیت کوین به عنوان یک وسیله پر مخاطره خالص رفتار می کنند. کار روزانه آنها این است تا از نوسانات قیمت روزانه این ارز دیجیتال پول بدست آورند. اگر آنها نهنگ باشند آنها می توانند بازار را به صورت تصاعدی به هر جهتی (صعودی یا نزولی) سوق دهند. اگر آنها سرمایه گذاران عادی باشند، آنها به یک جهت تمایل پیدا می کنند تا اینکه دیگر سودآوری برای آنها نداشته باشد.

تحلیلکر در توییتر خود بیان کرد:

هودل بیت کوین به طور کل ۳۸۱۷ روز از مجموع ۳۸۶۹ روز سودآورد بوده است. که در طول تاریخ بیت کوین یعنی ۹۸.۶۶ درصد سودآوردی به همراه داشته است.

تنها کسانی که پول خود را با بیت کوین از دست داده اند افراد بی صبور بوده اند.

با محبوب شدن ذخیره ارزش این ارز برتر و به لطف چشم انداز نابسامان اقتصاد کلان که سرمایه گذاران را به جستجوی دارایی های نامرتبط وادار می‌کند، این کوین برتر در زمینه جذب احتکارکنندگان بیشتر به سمت بازار خود، نویدبخش ظاهر شده است.

تونی ویس تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال معتقد است این ارز دیجیتال برتر کاربردهای کافی برای تحت تاثیر قراردادن سرمایه گذاران است.

شاید بتوان گفت که بیت کوین بیشترین ذخیره ارزش را در طول تاریخ دارد. بله، می‌دانیم که قیمت بیت کوین در نوسان است، اما ویژگی غیرقابل مصادره بودن آن بی نظیر است. این مورد همان ذخیره ارزش واقعی بیت کوین است زیرا طلا و سایر دارایی ها قابل توقیف و مصادره می‌باشند.

مورد مطالعه ای به اسم طلا

حامیان بیت کوین به نوسان طلا در روزهای اولیه خود به عنوان دارایی ذخیره ارزش اشاره می‌کنند. پس از آنکه رییس جمهور ریچارد نیکسون در سال ۱۹۷۱ از استاندارد طلا به استاندارد دلار آمریکا تغییر موضع داد، سال ها ثبات این فلز کمیاب را از بین برد.

این مقایسه، این کوین را در طبقه بندی دارایی های بالقوه ذخیره ارزش قرار می‌دهد. اگر این شرایط تکامل بیشتری پیدا کند، سرمایه گذاران این ارز دیجیتال برتر به دارندگان بلندمدت این ارز دیجیتال تبدیل خواهند شد.

منبع
bitcoinist

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا