اخبار آلتکویناخبار عمومیاطلاعیه صرافی

بلند پروازی مسیح بیت کوین؛ صرافی ارز دیجیتال با ارز پایه بیت کوین کش!

مسیح بیت کوین، راجر ور می خواهد صرافی ارزهای دیجیتالی خودش را راه اندازی کند. راجر ور، یک چهره جنجالی بیت کوین کش، اعلام کرده است که می خواهد یک صرافی  ارزهای دیجیتالی را با بیت کوین کش به عنوان ارز پایه، راه انداری کند.

با توجه به گزارش بلومبرگ، راجر ور اذعان داشته که او به دنبال شریکی برای توسعه این پلت فرم است. ظاهرا، این صرافی جدید از بیت کوین کش به عنوان ارز پایه خود استفاده خواهد کرد.

او همچنین ادعا می کند که اگر آنها این صرافی را توسعه دهند، “می توانند آن را واقعا ارزان و کم هزینه انجام دهند، و ما دقیقا به همان هدفی که داریم می رسیم”  او همچنین مدعی است که این پلتفرم جدید روزانه هزاران کاربر جدید خواهد داشت.

جزئیات بیشتری در مورد این مساله ارائه نشده است، جز اینکه صرافی در وب سایت بیت کوین کش به نشانی Bitcoin.com قابل دسترسی خواهد بود. همانگونه که گزارش شده است، وب سایت، و همچنین کانال خبر رسمی بیت کوین (news.bitcoin.com) از  این اتفاق حمایت کرده است.

براساس گزارش بلومبرگ، راجر ور ادعا می کند که این صرافی توانایی ارائه “نقدینگی فوری” را خواهد داشت. او همچنین معتقد است که این ویژگی باعث افزایش محبوبیت این وب سایت می شود.

قابل توجه است که انتخاب بیت کوین کش به عنوان ارز پایه امری نادر قلمداد می شود زیرا تا کنون تنها صرافی CoinEx بیت کوین کش را به عنوان ارز پایه خود انتخاب کرده است. براساس گزارشات Coinmarket Cap این صرافی در رتبه ۳۲ جدول رده بندی صرافی ها قرار دارد.

منبع
coininsider

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا