اخبار خارجی

اندیکاتور‌های کلیدی و مهم بیت کوین روند نزولی کوتاه مدت را نشان می‌دهند

قیمت بیت کوین به رکورد ماهانه جدید ۱۳۸۵۰ دلار رسید و سپس اصلاح آن شروع شد. قیمت بیت کوین از سطح حمایتی مهم ۱۳,۵۰۰ دلار عبور کرد و وارد روند نزولی کوتاه مدت شد.

کاهش قیمت به کمتر از ۱۳۲۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته رسید. بیت کوین حتی به کمتر از کانال ۱۳,۰۰۰ دلار نیز و قیمت ۱۲,۸۹۹ دلار نیز رسید، اما سپس بازیابی شد و به سطح ۱۳۰۰۰ و ۱۳۱۰۰ دلار برگشت.

قیمت بیت کوین به بالاتر از سطح اصلاحی فیبوناچی ۲۳.۶ درصد نسبت به کاهش اخیر رسیده و از ۱۳۸۵۰ دلار به ۱۲۸۹۹ دلار کاهش یافته است. قیمت بیت کوین در حال حاضر نزدیک به سطح ۱۳۲۰۰ دلار است.

بیت کوین

هم‌چنین یک مثلث فشرده مهم با سطح حمایتی نزدیک به ۱۳۲۰۰ دلار در نمودار ساعتی در حال شکل‌گیری است. اگر قیمت به کمتر از سطح این مثلث کاهش یابد، احتمال کاهش سریع قیمت وجود دارد. سطح حمایتی مهم بعدی نزدیک به ۱۳۰۰۰ دلار است.

اگر گاوها نتوانند از سطح حمایتی ۱۳۰۰۰ دلار دفاع کنند، احتمال اصلاح قیمت شدیدتر به سمت سطوح ۱۲,۶۰۰ و ۱۲,۵۰۰ دلار وجود دارد.

آیا احتمال افزایش قیمت وجود دارد؟

اگر بیت کوین بتواند بالاتر از سطح حمایتی ۱۳۲۰۰ دلار باقی بماند، می‌تواند به سطح مقاومتی ۱۳۳۱۵ دلار دست یابد. سطح مقاومتی مهم بعدی تقریبا بر روی ۱۳۳۷۵ دلار است.

این سطح نزدیک به سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصد کاهش قیمت اخیر از ۱۳۸۵۰ به ۱۲۸۹۹ دلار است.

مانع اصلی پیش روی گاوها نزدیک به سطح ۱۳۵۰۰ دلار است. بالاتر از این سطح قیمت، احتمال شروع مجدد روند صعودی و دستیابی به قیمت ۱۳۸۵۰ دلار وجود دارد.

اندیکاتورهای تکنیکال:

  • اندیکاتور MACD ساعتی: این اندیکاتور در آستانه ورود به محدوده نزولی است.
  • اندیکاتور RSI ساعتی: این اندیکاتور اکنون کمتر از ۵۰ قرار دارد.
  • سطوح حمایتی مهم: ۱۳۲۰۰ و ۱۳۰۰۰ دلار.
  • سطوح مقاومتی مهم: ۱۳۳۱۵، ۱۳۳۷۵ و ۱۳۵۰۰ دلار.

منبع
newsbtc

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا