اخبار خارجی

گزارش جدید: تراکنش های بیت کوین SV به شدت دستکاری می شود!

تیموتی پیترسون (Timothy Peterson) از شرکت مشاوره ای Cane Island درباره یافته های اخیر کوین متریکس (Coinmetrics) درباره تراکنش های بیت کوین SV توییت کرده و بیان کرده است که این تراکنش ها، سطح بالایی از معاملات شستشو (واش ترید) را نشان می‌دهد.

نسخه همگام با چشم انداز ساتوشی یا نسخه کلاهبرداری از بیت کوین

طبق گزارش کوین متریکس، بیت کوین SV، ارز دیجیتال که توسط کریگ رایت به وجود آمده است، به نظر می‌رسد دارای اطلاعات تراکنش به شدت دستکاری شده است. بیت کوین SV از زمان پیدایش خود به شدت بحث برانگیز بوده است. دلیل بحث برانگیز بودن بیت کوین SV نه تنها به خاطر این است که منجر به آشوب در بلاک چین بیت کوین کش شده است، بلکه به دلیل حضور کریگ رایت و کالوین آیر در این پروژه می‌باشد.

تیموتی پیترسون با بررسی این اطلاعات خاطرنشان کرده است که میانگین مقدار تراکنش ها بر بستر زنجیره بیت کوین SV کمتر از یک دهم سنت است. به علاوه، این شبکه در حال حاضر گزارش داده است که تقریبا ۷۰۰,۰۰۰ تراکنش از این تراکنش های بسیار کوچک را در هر روز پردازش می‌کند.

از این موضوع فقط می‌توان دو نتیجه گرفت. یا اینکه از بیت کوین SV روزانه برای پردازش تقریبا یک‌ میلیون ریزپرداخت استفاده می‌شود که رقم به مراتب بالاتری نسبت به شبکه لایتنینگ است، یا حجم معاملات توسط ربات های معاملاتی برای فعالیت های جعلی به طور کاذب افزایش می‌یابد. با در نظر گرفتن اینکه فقط ۴۰,۶۵۲ آدرس کیف پول فعال BSV وجود دارد، بسیار بعید است که این تراکنش ها واقعی باشند.

آیا مردم از بیت کوین SV استفاده می‌کنند؟

کریگ رایت مدعی است که ساتوشی ناکاموتو خالق ناشناس بیت کوین است اما نتوانسته این ادعا را ثابت کند. وی نتوانسته است مدارک کاملی برای اثبات ادعای خود ارائه دهد و بسیاری از مدارکی که ارائه داده است نامعتبر می‌باشد.

با وجود اطلاعات جدید که نشان می‌دهد این تراکنش ها در زنجیره بیت کوین SV جعل شده اند، این سوال پیش می‌آید که از این زنجیره تا چه مقدار استفاده می‌شود. اکثر تراکنش های داخل زنجیره بیت کوین SV از یک برنامه پیش بینی آب و هوا انجام می‌شود، به طوری که ۹۶ درصد تراکنش ها از این برنامه است.

بیت کوین SV مدعی است که برنامه های مختلف بسیار زیادی دارد، اما به نظر می‌رسد که فقط از برنامه پیش بینی آب و هوا آن استفاده می‌شود. حتی کاربرد این برنامه نیز مشکوک است و تحلیلگران بیان می‌کنند که این برنامه صرفا اطلاعات را از سایت اطلاعات آب و هوا دریافت می‌کند و بر روی بلاک چین بیت کوین SV می‌نویسد. موضوع این نیست که کاربران علاقه بسیار زیادی به این برنامه داشته باشند و دائما از این برنامه برای پیگیری پیش بینی آب و هوا استفاده کنند.

منبع
bitcoinist

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا