اخبار خارجی

تعداد نهنگ های بیت کوین بیش از پیش؛ سرمایه‌گذاران قصد فروش ارز خود را ندارند

تعداد نهنگ های بیت کوین بیش از هر زمان دیگری شده است.

طبق گزارش شرکت تحلیل ارز دیجیتال Santiment، تعداد کیف پول‌هایی که بیش از ۱۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارند تقریبا به ۲۲۰۰ کیف پول رسیده است که در این زمینه یک رکورد به حساب می‌آید.

پلتفرم تحلیل ارز دیجیتال Arcane Research با ارائه تعداد نهنگ ها، گفت این موضوع نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بزرگ بیت کوین قصدی برای فروش دارایی خود ندارند.

Arcane Research در توییتر نوشت:

نهنگ‌ها در حال انباشت بیت کوین بیشتر هستند. تعداد کیف پول‌هایی که بیش از ۱۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارند به رکورد جدیدی رسیده است. افزایش تعداد نهنگ‌ها نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران بزرگ بیت کوین در حال حاضر علاقه‌ای به کسب سود ندارند.

طبق گفته لارک دیویس (Lark Davis) طرفدار بیت کوین و محقق ارز دیجیتال، این موضوع فقط درباره تعداد نهنگ ها نیست. وی گفت:

هزار بیت کوین یا بیشتر به نوعی یک معیار جالب و فریبنده است، زیرا بعضی از این حساب‌های بسیار بیشتر از ۱۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارند. اما کل مقدار بیت کوین‌های حاضر در حساب‌هایی با موجودی بیش از ۱۰۰۰ بیت کوین، تقریبا ۷.۹ میلیون بیت کوین است. این موضوع، شاهدی بر این مدعا است که سرمایه‌گذاران بسیار ثروتمند در حال خرید بیت کوین هستند.

طبق گزارش شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال گلس‌نود، این مقدار بیانگر افزایش چشمگیری از ابتدای سال است. کل بیت کوین‌هایی که در اختیار نهنگ ها قرار دارد از سال ۲۰۱۶ تا ابتدای سال ۲۰۲۰ کاهش نسبتا تدریجی داشته است و با کاهش ۲۲ درصدی از ۶.۷ میلیون به ۵.۲ میلیون کوین رسیده بود.

دیویس گفت هر دوی این موارد، نشانه‌های مثبتی هستند. وی بیان کرد:

ما هودل‌کنندگان قوی داریم. هر روز به تعداد نهنگ‌ها افزوده می‌شود و توجه به اقدامات این هودل‌کنندگان و نهنگ‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است زیرا آنها همیشه در کمین هستند. به نهنگ‌ها دقت کنید. نهنگ‌ها در حال انباشت بیت کوین در قیمت‌های کنونی هستند. تعداد آنها در حال افزایش است و این موضوع مهمی است، زیرا نهنگ‌ها نگران خرید در شرایط کنونی نیستند.

منبع
dailyhodl

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا