اخبار خارجی

جمع آوری ۱۵۰,۰۰۰ بیت کوین؛ نهنگ ها دست به کار شدند!

طی دو ماه گذشته، ۱۰۰ کیف پول بزرگ ارزهای دیجیتال بیش از ۱۵۰,۰۰۰ بیت کوین جمع کردند. این کیف پولها شامل کیف پول صرافی ها نیز می باشد. به نظر می رسد نهنگ های بیت کوین دست به کار شده اند و در حال جمع آوری سرمایه خود هستند.

در بازار نزولی هم می توان شاهد اتفاق های خوب و دلگرم کننده بود. هنگامی که بسیاری از سرمایه گذاران دوباره از روند نزولی بازار ارزهای دیجیتال ناراحت بودند بسیاری از نهنگ های بیت کوین در حال جمع آوری این کوین بودند.

هفته گذشته چندین اقدام جالب برای بیت کوین رخ داد. بیت کوین ابتدا به قیمت ۴ هزار دلار رسید و در روز یکشنبه حتی به ۴,۲۰۰ دلار نیز رسید. متاسفانه روز یکشنبه بازار تغییر رویه داد و دوباره قیمت بیت کوین به ۳,۸۰۰ دلار برگشت.

طی دو ماه گذشته سرمایه داران ۱۰۰ آدرس کیف پول بزرگ بیش از ۱۵۰,۰۰۰ بیت کوین یا به عبارتی نیم میلیارد دلار جمع آوری کردند.

۵ کیف پول بزرگ به صرافی های بیترکس، بیتفینکس، بیت استمپ، هیوبی و بایننس تعلق دارند که بیش از ۱۰۰ هزار بیت کوین دارند. طی دو ماه از ۱۷ دسامبر ۲۰۱۸ تا ۲۵ فوریه ۲۰۱۹، این کیف پولها ۲,۸۷۹ بیت کوین به سرمایه خود افزودند که کل سرمایه آنها ۵۷۳,۹۵۸ بیت کوین می باشد.

طبق اطلاعات BitInfoCharts، حدود ۱۰۲ کیف پول برتر بیش از ۱۵۰ هزار بیت کوین در تاریخ ذکر شده جمع کردند. در حال حاضر این کیف پولها حدود ۲.۲۹ میلیون بیت کوین دارند.

نهنگ بیت کوین

این همه بیت کوین اضافی از کجا آمده است؟ می توان متصور شد که بخش عمده این حرکت از سمت کیف پول هایی است که بیت کوین جمع آوری می کنند و این سوال را در ذهن ایجاد می کنند که چرا این میزان سرمایه را جمع آوری می کنند و آن را از کجا آورده اند؟

این احتمال نیز وجود دارد که نهنگ ها، بیت کوین را در قیمت ۴ هزار دلار فروخته باشند. با این حال هر زمان که چنین اتفاقات و اقدامات پیش بینی نشده ای می افتد اولین کار این است که نهنگ های بازار را سرزنش کنیم.

منبع
bitcoinist

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا