اخبار خارجی

ضرر صرافی بیت هامب (Bithumb) در بازار نزولی سال ۲۰۱۸!

طبق گزارشات در تاریخ ۱۱ آوریل، بیت هامب (Bithumb) صرافی ارز دیجیتال واقع در کره جنوبی به دلیل بازار نزولی بیت کوین در درآمدهای خالصش ۲۰۵ میلیارد وون برابر با ۱۸۰ میلیون دلار ضرر کرده است.

بر اساس گزارش BTCKorea.com، بیت هامب علی رغم رشد فروش ۱۷.۵ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۷، با ضرر چشمگیری مواجه شده است. سخنگوی بیت هامب در این خصوص گفت:

از لحاظ فروش، ما شاهد افزایش ۱۷ درصدی بودیم و به سرمایه گذاری های بین المللی خود ادامه خواهیم داد.

افت عملکرد بیت هامب در راستای ضررهای موجود در صنعت ارز دیجیتال است که دلیل این ضرر، ثبت رکورد روند نزولی بیت کوین طی سال گذشته می‌باشد.

طبق گزارش کوین تلگراف، سایر شرکت های این حوزه نظیر بیت مین غول ماینینگ ارز دیجیتال و انویدیا تولید کننده سخت افزار نیز به دلیل شرایط متزلزل بازار با افت عملکرد مواجه می‌باشند.

در ماه آگوست، مشکلات بیت هامب بیشتر شد زیرا یک رخنه امنیتی در این صرافی ایجاد و منجر به از دست رفتن ۳۵ میلیارد وون معادل ۳۰ میلیون دلار شد، هم چنین ماه گذشته نیز ۱۴ میلیارد وون معادل ۱۲ میلیون دلار در این صرافی ناپدید شد. در این بین، بیت هامب خبر تعدیل نیروهای خود را اعلام کرد.

این پلتفرم به طور رسمی تأیید کرد در حال اجرای حسابرسی خارجی بود تا به کاربران اطمینان دهد سرمایه های این صرافی در کیف پول آفلاین نگهداری شده است و ضررهای اخیر متوجه ارزهای خود صرافی می‌باشد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا