اخبار بلاکچیناطلاعیه صرافی

اپلیکیشن Blockfolio هک شد؛ سرمایه‌های کاربران امن است

سرویس Blockfolio یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای ارزهای دیجیتال که حدود ۶ میلیون کاربر دارد امروز هک شد. سال گذشته صرافی ارز دیجیتال FTX این پلتفرم را به مبلغ ۱۵۰ میلیون دلار خریداری کرد. هکرها تنها قسمت اخبار پلتفرم را هک کرده‌اند و سایر سرویس‌های آن دست نخورده باقی مانده است.

سم بنکمن فراید مدیر عامل FTX در اینباره می‌گوید:

در ماه آینده، رهبری تیم امنیتی را به عهده خواهم داشت و سرویس‌های قدیمی Blockfolio که ارتباطی با معاملات پلتفرم ندارند را مورد بررسی قرار می‌دهند و آنها را با استانداردهای FTX مطابقت خواهیم داد. ما به تمام کاربرانی که در این پلتفرم معامله کرده‌اند ۱۰ دلار پرداخت می‌کنیم. این هدیه به کاربران جدیدی که در هفته پیش‌رو ثبت نام کنند نیز تعلق می‌گیرد.

کاربران Blockfolio پیام‌های توهین‌آمیزی دریافت کرده‌اند

پیام توهین آمیز به کاربران blockfolio

متن پیام ارسال شده به یکی از کاربران در عکس بالا آمده است. در این پیام نوشته شده است که از ارائه خدمات به سیاه‌پوستان معذور هستند و تمام دارایی‌های آنها ضبط می‌شود.

برای آشنایی با پلتفرم‌های مختلف و توکن‌های آنها به صفحه کریپتوکده وبسایت میهن بلاکچین مراجعه کنید

به نظر می‌رسد از طرف پلتفرم Blockfolio که نرم‌افزاری برای رهگیری پورتفولیو و معاملات ارزهای دیجیتال کاربران است، پیام‌های توهین‌آمیزی برای کاربران ارسال شده است.

برخی از کاربران پیام‌های خود را به اشتراک گذاشته‌اند. در این میان دیوید گوختین، موسس رسانه گوختین و ریچارد هارت موسس پروژه کلاه‌برداری HEX نیز قرار دارند.

هک blockfolio

تیم Blockfolio از این هک مطلع هستند و از کاربران خود عذرخواهی کرده‌اند. همچنین اعلام کرده‌اند که سپرده‌های کاربران و معاملات آنها امن باقی مانده است. این اپلیکیشن به حالت عادی بازگشته است و قابل استفاده است.

متن پیام آنها در توییتر منتشر شده و به شرح زیر است:

از بابت پیام‌های توهین‌آمیزی که در Blockfolio منتشر شده است، عذرخواهی می‌کنیم. ما به زودی این مساله را پیگیری خواهیم کرد. سپرده‌ها، معاملات و سایر امکانات امن هستند. هدف این حمله تنها نمایش اطلاعات خبری بوده است.

منبع
theblockcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا