اخبار بلاکچیناخبار عمومی

راه‌اندازی صندوق ۵۰۰ میلیون دلاری توسعه پروژه‌های دیفای و NFT در الگوراند

شرکت سرمایه‌گذاری Borderless Capital صندوقی نیم میلیارد دلاری برای حمایت از پروژه‌های ساخته شده در بستر بلاکچین الگوراند راه‌اندازی کرده‌ است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، این صندوق بر پروژه‌های دیفای و NFT متمرکز بوده و به دنبال فرصت‌هایی برای خالقان NFT و همچنین سرعت بخشیدن به رشد سرمایه در اکوسیستم دیفای الگوراند است.این نخستین باری نیست که Borderless Capital صندوقی برای شبکه الگوراند ایجاد می‌کند. پیش از راه‌اندازی صندوق نیم میلیارد دلاری، ۴۰۰ میلیون دلار دیگر به این شبکه اختصاص داده شده بود.

بر اساس داده‌های DeFi Llama، الگوراند در حال حاضر از نظر ارزش قفل‌شده در دیفای، سی و چهارمین بلاکچین بزرگ است و TVL آن به ۱۰۱ میلیون دلار رسیده است. برترین پروژه در این شبکه، پروتکل Yieldly است که مجموعه‌ای از برنامه‌های مرتبط با دیفای را ارائه می‌دهد و ۶۸.۴ میلیون دلار سرمایه در آن قفل شده است.

منبع
cointelegraph

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا