اخبار خارجی

پروژه NFT باشگاه میمون‌ها توکن جدیدی بر بستر اتریوم عرضه می‌کند

پروژه NFT باشگاه Bored Ape Yacht در نظر دارد تا در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲، توکن خود را عرضه کند. این تیم در حال همکاری با Horizon Labs به منظور ایجاد توکن مطابق با قوانین استاندارد است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از دی‌کریپت، یکی از محبوب‌ترین پروژه‌های NFT اتریوم به نام Bored Ape Yacht Club در بهار سال جاری توسعه یافته است و تاکنون حجم معاملات آن از چند صد میلیون دلار عبور کرده است. دارندگان این توکن به عنوان اعضای باشگاه در نظر گرفته می‌شوند و عضویت در آن باشگاه نیز مزایایی دارد که یکی از آنها، عرضه توکن BAYC در اوایل سال بعد خواهد بود.

امروز، حساب رسمی توییتر BAYC، جزییاتی در خصوص برنامه‌های عرضه توکن ارائه داده است. این توکن ERC-20 می‌تواند به عنوان پاداش برای دارندگان این NFT، به عنوان توکن نظارتی برای DAO و به عنوان کمک برای گسترش این پروژه به سایر طرح‌های حوزه رمز ارز نظیر دیفای عمل کند.

طبق گفته تیم یوگا لبز (Yuga Labs)، آنها در صدد عرضه توکن در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ هستند. این تیم با شرکت فناوری بلاکچین Horizon Labs و تیم حقوقی Fenwick & West LLP به منظور توسعه برنامه‌های عرضه توکن خود همکاری می‌کند.

این حساب در توییتر نوشته است:

همه چیز به نوبت. عرضه توکن ERC-20 بسیار آسان است. ایجاد توکن مطابق قوانین و به روش مسئولانه و پایدار، اقدامی پیچیده‌تر است.

در ادامه گفته شده است:

باید به ایجاد و توسعه کاربرد و نظارت این پروژه، ارائه مزایا به اعضای باشگاه و ارائه اکوسیستم BAYC به مخاطبان بیشتر اشاره کرد. به خاطر راحتی اعضا و جامعه بزرگ NFT، در صدد انجام این کار به روشی درست و مناسب هستیم.

توکن پروژه NFT کلاب Bored Ape Yacht

پروژه Bored Ape Yacht Club ایده استفاده از آواتارهای NFT به عنوان حق ورود به باشگاه انحصاری هولدرها را به محبوبیت رسانده است. دارندگان، دسترسی به جامعه خصوصی دیسکورد را به دست می‌آورند، به اجناس و کالاهای انحصاری دسترسی دارند و NFT های بیشتری به شکل آیتم‌های کلکسیونی Bored Ape Kennel Club و Mutant Ape Yacht Club دریافت می‌کنند.

کلکسیون اصلی Bored Ape Yacht Club تاکنون بیش از ۵۴۵ میلیون دلار حجم معاملات داشته است و Mutant Ape Yacht Club و Kennel Club نیز به ترتیب ۲۸۵ و ۹۱ میلیون دلار حجم معاملات داشته‌اند.

ارزانترین NFT از مجموعه Bored Ape Yacht Club در بازار OpenSea به قیمت ۳۹.۵ اتر یا ۱۴۰,۰۰۰ دلار قرار گرفته است. افراد برجسته‌ای نظیر استیفن کوری ستاره بسکتبال در این باشگاه حضور دارند.

منبع
decrypt

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا