اخبار عمومی

همکاری بایننس و مرورگر بریو؛ عرضه ویجت بایننس در این مرورگر حریم خصوصی

مرورگر بریو که در بین مرورگرها بیشترین ارتباط با ارزهای دیجیتال را دارد امروز ویجتی را عرضه که با استفاده از آن می‌توان با بزرگترین و قابل ذکرترین صرافی ارز دیجیتال یعنی بایننس ارتباط برقرار کرد. ویجت یک نوع برنامک می باشد که به هنگامی که وارد مرورگر شوید و بدون آنکه صرافی بایننس را باز کنید، اطلاعاتی را در خصوص این صرافی در اختیار شما قرار می دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

مرورگر بریو که در بین مرورگرها بیشترین ارتباط و همکاری را با شرکت های ارز دیجیتال دارد امروز ویجتی را عرضه کرد که با استفاده از آن می‌توان با بزرگترین و قابل ذکرترین صرافی ارز دیجیتال یعنی بایننس ارتباط برقرار کرد. این ویجت به کاربران بریو، امکان خرید، تبدیل و واریز ارز دیجیتال از بایننس را می دهد و همچنین بررسی می کند که چه میزان کوین به صرافی بایننس واریز شده است. هر کاربر آمریکایی که از این ویجت استفاده می کند باید این فعالیت ها را با بایننس آمریکایی انجام دهد.

کاترین کور، رییس ارتباطات بریو بیان کرد، چیزی که ویجت بایننس را متمایز می کند این است که محتوای ویجت در مرورگر دسکتاپ بریو ایجاد می شود و از بایننس یا سرور دیگری بارگیری نمی شود. اگر کاربران از طریق مرورگر به این ویجت متصل شوند، سرورهای بایننس تنها می توانند با ویجت تعامل داشته باشند و این امر باعث حفط حریم خصوصی کاربران می شود. وی گفت:

یک ویجت صرفا یک ویجت است و امضا و حضور بایننس در این ویجت وجود دارد. اگر روی گزینه خرید در این ویجت کلیک کنید به سایت بایننس هدایت می‌شوید. و اگر بخواهید تبدیل قیمت ها را نیز مرور کنید باز هم به سایت بایننس هدایت می‌شوید.

این ویجت آخرین همکاری مرورگر بریو با شرکت های کریپتویی است، این مرورگر خود ارز دیجیتالی به نام توکن بت را نیز دارد. هر ۱۳ میلیون کاربر این مرورگر در صورت مشاهده تبلیغات، می توانند توکن بت را در مرورگر خود دریافت کنند.

صرافی بایننس از زمانی که این همکاری را آغاز کرده است حمایت خود از بریو را علنی کرده است. CZ مدیرعامل بایننس در توییتر خود بیان کرد که مرورگر بریو از حریم خصوصی شما پشتیبانی می کند و تنها کافی است این مروگر را نصب کند.

کور خاطر نشان کرد:

مرورگر بریو قصد ندارد که منحصرا با بایننس همکاری کند و ما قصد داریم که ویجت های بیشتری را معرفی کنیم و جزییات در این خصوص را به زودی به اشتراک می گذاریم

 

منبع
decrypt

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا