اخبار بیت کوین

آیا حرکت صعودی بیت کوین ادامه پیدا می‌کند؟ تحلیلگران پاسخ می‌دهند

کندل هفتگی قیمت بیت کوین در شرایطی امشب بسته می‌شود که این رمزارز نتوانست خود را بالای ۲۳,۵۰۰ دلار تثبیت کند. با این حال بسیاری از تحلیلگران هنوز نسبت به رشد قیمت BTC خوش‌بین هستند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، صفحه تحلیلی Material Indicators به تازگی در توییتی نمودار زیر را به اشتراک گذاشت که مربوط به حجم سفارشات ثبت شده در صرافی بایننس در بازه‌های مختلف قیمت بیت کوین است. مطابق این تحلیل قیمت BTC هنوز خط روند صعودی خود را حفظ کرده است و در صورتی که بتواند به بیش از ۲۵,۰۰۰ دلار برسد، در محدوده ۲۶ تا ۲۸ هزار دلار مقاومت مهمی بر سر راه آن قرار ندارد. هرچند که مهم‌ترین مقاومت بیت کوین همچنان محدوده ۲۴,۰۰۰ دلار است. در پایان این تحلیل آمده است که در صورتی که این خط روند (خط آبی) شکسته شود، اوضاع برای پادشاه رمزارزها نگران‌کننده خواهد شد.

نمودار حجم سفارشات ثبت شده در صرافی بایننس در بازه‌های مختلف قیمت بیت کوین منبع: توییتر
نمودار حجم سفارشات ثبت شده در صرافی بایننس در بازه‌های مختلف قیمت بیت کوین منبع: توییتر

تحلیلگر دیگری با نام CROW نیز معتقد است تا زمانی که در پرایس اکشن بیت کوین شاهد شکل‌گیری قله‌ها و دره‌های بالاتر از قله و دره قبلی هستیم می‌توانیم روند را صعودی ارزیابی کنیم. این تحلیلگر هدف ۳۰,۰۰۰ دلاری را برای بیت کوین متصور است.

توییت crow در مورد قیمت بیت کوین

اما پلن‌بی (PlanB) تحلیلگر مشهور بیت کوین و خالق مدل S2F در اظهارنظر جدید خود به سراغ شاخص RSI ماهیانه بیت کوین رفته است. این تحلیلگر معتقد این شاخص RSI بهترین نشان‌گر تغییر روند بازار پس از رسیدن به ناحیه اشباع خرید یا فروش است. این شاخص در ماه ژوئن (خرداد) به پایین‌ترین سطوح تاریخی خود رسید. اکنون با گذشت بیش از ۱ ماه از این قضیه شاخص RSI ماهیانه مجددا افزایش یافته است. پلن‌بی این قضیه را با این سوال مطرح کرده است که آیا بازار خرسی ۲۰۲۲ به پایان رسیده است؟

نمودار شاخص RSI ماهیانه بیت کوین منبع: توییتر پلن‌بی
نمودار شاخص RSI ماهیانه بیت کوین منبع: توییتر پلن‌بی

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا