اخبار کوتاه

استیبل کوین BUSD به صرافی بیت پین اضافه شد

صرافی ایرانی بیت پین اعلام کرد استیبل کوین BUSD را به رمز ارزهای پشتیبانی شده در این صرافی اضافه کرده است. جزییات بیشتر این اطلاعیه در ادامه خبر توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است.


 

اطلاعیه صرافی‌های ایرانی

صرافی بیت پین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد رمز ارز BUSD به ارزهای پشتیبانی شده در این صرافی اضافه شده است. کاربران می‌توانند برای واریز و برداشت BUSD از شبکه‌های Bep20 و ERC20 استفاده نمایند. کارمزد برداشت بر بستر شبکه اتریوم ۲۵ BUSD و اسمارت چین ۰.۸ BUSD ، هم‌چنین کارمزد واریز در این صرافی رایگان است.

صرافی اوکی‌ اکسچنج در اطلاعیه‌ای اعلام کرد به دلیل ناپایدار بودن شبکه ترون، بایننس اسمارت چین و اتریوم، برداشت رمز ارز با استفاده از این شبکه‌ها موقتا غیر فعال شده است.

صرافی رمزینکس نیز اعلام کرد توکن‌های ALICE و DYDX به بازارهای معاملاتی این صرافی اضافه شده است. علاوه بر آن امکان واریز و برداشت رمز ارزهای ENJ و SAND با استفادده از شبکه ERC20 در رمزینکس فراهم گردیده است.

برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها

صرافی پنکیک سواپ

بخش بازار معاملاتی NFT در صرافی پنکیک سواپ، مجموعه جدیدی از توکن‌های NFT با نام مجموعه Cartel Punks را اضافه کرده است.

صرافی بایننس

برگزاری مسابقه یادگیری و خرید صرافی بایننس و اعطای جایزه ۱۲۰۰۰ دلاری

 • جزییات: طرح “learn and buy” از تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۲۱ (دوشنبه ۱ آذر) ساعت ۹ صبح به‌وقت UTC آغاز و در ۲۸ نوامبر ۲۰۲۱ ساعت ۲۳:۵۹ به‌وقت UTC پایان می‌یابد. همه کاربران جدید و قدیمی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند. افرادی که اقدامات زیر را با موفقیت انجام دهند، در استخر جایزه ۱۲۰۰۰ دلار توکن BNB مشارکت داده می‌شوند:
 • ۱-تکمیل فرم سوالات
 • ۲-آغاز یک برنامه خرید هفتگی مکرر به ارزش حداقل ۸۰ دلار
 • ۳-اشتراک گذاری این طرح با دیگران

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط و نحوه تخصیص جوایز به این صفحه مراجعه کنید.

راه‌اندازی صندوق ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلاری سواپ فارمینگ در بایننس

 • جزییات: سواپ فارمینگ (Swap Farming) یکی از محصولات جدید Binance Earn صرافی بایننس است و به کاربران امکان مبادله توکن با ۵۰٪ تخفیف در کارمزد را در طول دوره فارمینگ اولیه می‌دهد. فارمینگ اولیه از تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۲۱ ساعت ۰۰:۱۰ به‌وقت UTC آغاز و در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ ساعت ۰۰:۰۰ پایان می‌یابد. ۱ میلیون دلار در طول برگزاری و به‌صورت توکن BNB عرضه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

برگزاری مسابقه سواپ فارمینگ و اعطای جایزه ۲۰،۰۰۰ دلاری در صرافی بایننس

 • جزییات: همه کاربرانی که از تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۲۱ تا ۳ دسامبر ۲۰۲۱ رمزارزهای موجود در استخرهای صرافی را مبادله کنند در استخر جایزه توکن BNB به ارزش ۲۰،۰۰۰ دلار مشارکت داده می‌شوند. این مسابقه ۲ طراح دارد:
 • طرح ۱: کاربرانی که تاکنون در بایننس مبادله نکرده‌اند، با مبادله هر کدام از توکن‌های استخر نقدینگی و حداقل حجم معامله ۱۰۰ USDT (خرید و فروش) سهم یکسانی از جایزه ۵۰۰۰ دلاری به صورت BNB دریافت می‌کنند.
 • طرح ۲: همه کاربرانی که جفت ارزهای واجد شرایط شامل AVAX/USDT، BNB/USDT، BTC/BNB،  BTC/ETH، BTC/USDT، DOT/USDT، ETH/USDT، SHIB/USDT و SOL/USDT را مبادله کنند، براساس حجم کلی مبادلاتشان (خرید و فروش) رتبه‌بندی می‌شوند. ۵۰ نفر برتر در استخر جایزه ۱۵۰۰۰ دلاری مشارکت داده می‌شوند.
 • برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط مسابقه به این صفحه مراجعه کنید.

افزودن ENS به معاملات مارجین و افزایش نرخ بهره وام‌گیری در بایننس

 • جزییات: کاربران از این پس می‌توانند ENS را برای معاملات مارجین قرض بگیرند. جفت ارزهای کراس مارجین (Cross Margin) این طرح شامل ENS/USDT، ENS/BUSD، ENS/BTC، IOTX/USDT، IOTX/BUSD، IOTX/BTC، SHIB/USDT، SHIB/BUSD، SHIB/DOGE، WIN/USDT و WIN/BUSD و جفت ارزهای مارجین ایزوله (Isolated Margin) شامل ENS/USDT، ENS/BUSD و ENS/BTC است.
 • ارتقای نرخ بهره مارجین برای رمزارزهای BUSD، USDT، BTC و ETH در صرافی بایینس به‌شرح زیر است:
 • BUSD ۶.۲۰٪
 • USDT ۹.۳۰٪
 • بیت کوین و اتریوم ۳.۱۰٪

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)
رمزینکسALICE,DYDXبازار ریالی
بیت‌پینBUSD بازار ریالی
بایننسAVAX/ETH,CHR/ETH,FIS/BIDR,FIS/TRY, LRC/TRY, SLP/TRY
کوینکسWILD
PSP
WILD/USDT
PSP/USDT
کوکوینTRIAS
گیتBOBA
NGL
BOBA/USDT, BOBA/ETH
NGL/USDT
اوکی‌اکسBLOKBLOK/USDT
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا