اخبار آلتکویناخبار عمومی

ویتالیک بوترین: خدمات پرداخت با رمزارزها دست کم گرفته شده است

کمتر از ۲ دهه از شکل‌گیری صنعت کریپتو می‌گذرد اما در همین مدت کوتاه ثابت کرده است می‌تواند مزایای متعددی برای استفاده به عنوان وسیله پرداخت داشته باشد. با این حال ویتالیک بوترین، بنیان‌گذار اتریوم معتقد است آنچنان که شایسته رمزارزها است به آن‌ها توجه نشده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از bitcoinist، رمزارزها به عنوان یک وسیله پرداخت مزایای قابل توجهی می‌توانند داشته باشند. از جمله این مزایا؛ کنترل بهتر وجوه، سادگی، حفظ حریم خصوصی، کاهش هزینه‌ها و امنیت است. با این حال، مردم هنوز نمی‌توانند این مزایا را ببینند، در نتیجه این توکن‌های دیجیتال را برای پرداخت دست کم می‌گیرند.

نظر ویتالیک بوترین در مورد پرداخت با رمزارزها

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، می‌گوید مردم برتری‌های ارز دیجیتال را متوجه نیستند:

با توجه به این واقعیت، بسیاری از مردم رشد بزرگی را که رمزارز می‌تواند برای تجارت جهانی، تراکنش‌های پرداخت در داخل کشورها و خیریه ایجاد کند، را نمی‌توانند ببینند.

رمزارزها برای پرداخت ایده‌آل هستند؛ زیرا در برابر سانسور مقاوم هستند. علاوه بر این، تراکنش‌های پرداخت با ارزهای دیجیتال می‌تواند بدون مشکل ادامه پیدا کند و این دلیل دیگری برای برتری آن است.

گزارش هایی در مورد پذیرش کریپتو

PYMNTS، یک پلتفرم داده، اطلاعاتی را در مورد پذیرش ارزهای دیجیتال منتشر کرده است. طبق گزارش این شرکت، «پرداخت با دارایی‌های دیجیتال»، رشد قابل توجهی در پیاده‌سازی رمزارز برای پرداخت در ماه جولای (تیر) به همراه داشته است.

حدود ۸۵٪ از درآمد سالانه ۱ میلیارد دلاری کسب و کارهای مورد بررسی گزارش کردند که ارزهای دیجیتال را به عنوان وسیله پرداخت استفاده می‌کنند.

علاوه بر این، رشد سریعی در استفاده از کارت‌های نقدی مبتنی بر رمزارز برای تراکنش‌ها وجود دارد. در نتیجه، برخی از صرافی‌های رمزارز در حال حاضر با برخی از ارائه‌دهندگان کارت بدهی همکاری می‌کنند.

بر اساس گزارش پیشین میهن بلاکچین، صرافی بایننس با همکاری مسترکارت امکان پرداخت با رمزارز در ۹۰ میلیون فروشگاه را فراهم خواهد کرد.

منبع
bitcoinist

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا