اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

تغییرات اساسی در اکوسیستم کاردانو (Cardano) تا آخر ماه نوامبر!

چارلز هاسکینسون مدیرعامل شرکت IOHK و ارز دیجیتال کاردانو در تاریخ ۱۷ نوامبر یک برنامه پرسش و‌ پاسخ در یوتیوب ترتیب داد. وی در این برنامه در خصوص آپدیت ۱.۴ و شلی (Shelly) روی شبکه کاردانو صحبت کرد. وی گفت:

آپدیت ۱.۴ برای کاردانو در راه است و در حال آزمایش آن می‌باشیم. در این مسیر به مشکلاتی برخورده ایم اما تاکنون به رغم وجود تعداد بسیار زیادی از کدها، مشکل اساسی وجود نداشته است. تغییرات بسیار زیادی در هسته کاردانو ایجاد شده است و راهکارهای دیتابیس جدیدی یافته ایم، بدین ترتیب از ذخیره سازی بسیار زیاد به ذخیره سازی اندک و بسیار بهینه تر حرکت کرده ایم.

هاسکینسون سخنان خود را اینگونه ادامه داد که این به روزرسانی، بزرگترین توسعه ای است که در حوزه کیف پول رخ داده است. علاوه بر این، وی تایید کرد که این اولین بخش کد تایید شده ای است که برای عرضه در نظر دارند.

وی همچنین در ادامه توضیح داد که این توسعه چندین هفته قبل انجام شده است و آن ها با برگزاری برنامه های پرسش و پاسخ در صدد رفع مشکلات موجود می‌باشند. برنامه های پرسش و پاسخ را آلن مک نیکولاس سرپرست بخش پرسش و پاسخ IOHK و تیم وی مدیریت می‌کنند. هاسکینسون بیان کرد:

عرضه این به روزرسانی مدت زیادی طول نخواهد کشید و به نظرم تا چند هفته دیگر انجام شود و امیدواریم که آپدیت ۱.۴ را تا اواخر ماه نوامبر یا اوایل ماه دسامبر عرضه کنیم. این آپدیت، مهم ترین به روزرسانی اکوسیستم کاردانو خواهد بود.

آپدیت ۱.۴ کاردانو، اساس کیف های پول جدید می‌باشد. هاسکینسون توضیح داده است که کد SL فعلی کاردانو قرار نبود که به طور بلندمدت مورد استفاده قرار گیرد. وی هم چنین اذعان داشت که کد فعلی دستخوش تغییرات اساسی شده و به منظور حذف وابستگی ها و ایجاد تغییرات معماری، دگرگون خواهد شد.

چارلز هاسکینسون افزود:

پس از عرضه آپدیت ۱.۴، تمام به روزرسانی ها مرتبط با شلی می‌باشد و اولین آپدیت مهم، چند کد جدید برای اوروبوروس BFT  یا Ouroboros BFT  خواهد بود. این به روزرسانی باعث می‌شود مسیر حرکت ما هماهنگ شده و به سمت انواع مختلفی از اوروبوروس حرکت کنیم.

وی گفت پنج تیم مختلف در حال آزمایش اوروبوروس در شرایط و ظرفیت های متفاوت می‌باشند. این ارز دیجیتالی در حال حاضر با قیمت ۰.۰۵ دلار معامله می شود و در رتبه ۹ام جدول کوین مارکت کپ قرار دارد.

نظر شما راجع به کاردانو چیست؟ آیا این ارز آینده درخشانی را پیش روی خود دارد؟

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا