اخبار خارجی

کاردانو با سرعت می‌تازد؛ عرضه پلتفرمی جدید برای جذب سرمایه در کاردانو

اکوسیستم کاردانو با عرضه OccamRazer می‌تواند با گسترش چشمگیری در خصوص نقدینگی درون زنجیره‌ای خود همراه باشد. OccamRazer پلتفرم جذب سرمایه غیرمتمرکز و راهکار نقدینگی است که به طور خاص برای رسیدگی به نیازهای شبکه کاردانو ایجاد شده است.

این پلتفرم پتانسیل کسب موفقیت هم‌تراز با سایر راهکارهای لانچ‌پد را دارد می‌تواند جایگاه کاردانو در بازار را به طور چشمگیری بهبود دهد.

فرآیند توسعه کند کاردانو پایان می‌یابد

اکوسیستم کاردانو

حجم و محبوبیت کنونی کاردانو باعث می‌شود که فرایند توسعه کند و بوت‌استرپ آن مورد توجه قرار نگیرد. اگرچه سرعت کم و تدریجی توسعه شبکه به منظور ایمن‌سازی و تشویق کاربران فعال است، اما دوران توسعه کند کاردانو به زودی پایان می‌یابد.

با توجه به اینکه شبکه کاردانو اکنون کاملا غیرمتمرکز است و بخش عمده‌ای از فاز نظارتی گوگن (Goguen) عرضه شده است، زمان آن رسیده است که پروژه‌های مختلف بر بستر کاردانو عرضه شوند و از عملکردهای آن که توسعه آن سال‌ها طول کشیده است بهره‌مند گردند.

یکی از اولین برنامه‌های غیرمتمرکز مهم که بر روی اکوسیستم کاردانو عرضه می‌شود Occam Finance است. این برنامه، پروژه‌ای است که چشم‌انداز خود را به جذب سرمایه برای شبکه کاردانو معطوف کرده است. اولین مولفه‌های این چشم‌انداز، پلتفرم جذب سرمایه غیرمتمرکز OccamRazer است که مجموعه کاملی از ابزارهای قانونی برای سرمایه‌گذاران حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

این لانچ‌پد با رابط کاربری کاربرپسند همراه خواهد بود که برای کاربران مبتدی نیز در دسترس و قابل استفاده است.

پلتفرم OccamRazer در صدد جذب کاربران جدید به اکوسیستم کاردانو است

طبق گزارشات موجود، OccamRazer یک محصول کاملا آماده است و به زودی میزبان اولین پروژه‌هایی خواهد بود که در صدد جذب سرمایه هستند. Occam Finance معتقد است که این پلتفرم سرانجام تا حدی رشد پیدا می‌کند که به اکوسیستم کاملا جامعی تبدیل خواهد شد و فراتر از لانچ‌پد پیش خواهد رفت.

با ایجاد لانچ‌پد برای انبوهی از پروژه‌های جدید OccamRazer کاربران، کسب‌وکارها، برنامه‌ها و سرمایه‌گذاران جدیدی را به سمت اکوسیستم کاردانو جذب خواهد کرد. این شرکت اذعان داشته است:

امکان‌پذیر شدن ارائه سرویس جذب سرمایه کاملا غیرمتمرکز به رشد دیفای بر بستر کاردانو و تبدیل شدن آن به یک پدیده جهانی کمک خواهد کرد.

اولین پروژه‌هایی که از این لانچ‌پد استفاده می‌کنند، طرح‌های موفق پلتفرم جذب سرمایه تحت کنترل جامعه کاردانو به اسم پروژه کاتالیست (Project Catalyst) خواهند بود. بدین ترتیب، Occam Finance گفته است که این پروژه‌ها در اکوسیستم کاردانو رشد خواهند کرد زیرا هم‌اکنون نیز از جانب جامعه کاردانو پذیرفته شده‌اند. 

این شرکت به منظور پشتیبانی و حمایت از اکوسیستم Occam، توکن OCC را عرضه خواهد کرد که از ویژگی عرضه توکن‌های بومی کاردانو بهره می‌برد.

شرکت IOHK که مسئول توسعه اکوسیستم کاردانو است، پستی در خصوص آخرین به‌روزرسانی قراردادهای هوشمند این شبکه منتشر کرد.

زمان تقریبی اجرای این موضوع هنوز مشخص نیست اما مایکل پیتون جونز (Michael Peyton Jones) سرپرست بخش مهندسی نرم‌افزار کاردانو در خصوص کاربردهای تجاری این به‌روزرسانی صحبت‌هایی را بیان کرده است.

زمانبندی عرضه به‌روز رسانی گوگن

کاردانو از همان ابتدا قصد اجرای ایده‌های بزرگی داشت. این موضوع به معنای ایجاد د