امکان رزرو بیش از ۲.۲ میلیون هتل با استفاده از توکن link شبکه چین لینک

تیم Travala.com در اعلانی که چند ساعت قبل منتشر کردند به جامعه ارز دیجیتال اطلاع دادند که پرداخت‌های چین لینک را به پلتفرم خود وارد می‌کنند. این موضوع بدان معنا است که دارندگان چین لینک اکنون می‌توانند از توکن LINK به عنوان گزینه پرداخت برای رزرو سفرهای خود از بین بیش از ۲.۲ میلیون هتل و خانه در سراسر جهان از خدمات مبتنی بر ارز دیجیتال این پلتفرم استفاده کنند.

تسریع پذیرش ارز دیجیتال در سطح جهانی

توکن link چین لینک

چین لینک به فهرستی از ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین (BNB) و تراوالا (Travala) به عنوان گزینه پرداخت به این پلتفرم رزرو مسافرت می‌پیوندد. با توجه به اینکه Travala.com با سایر غول‌های مسافرتی نظیر Booking.com و Expedia و Agoda همکاری ایجاد کرده است، این کاربرد واقعی ارزهای دیجیتال برای پرداخت هزینه‌های رزرو باعث افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در سطح جهانی می‌شود.

خوان اوترو (Juan Otero) مدیرعامل تراوالا در خصوص افزودن چین لینک به این پلتفرم توضیح داده است که توکن LINK موردپسند جامعه تراوالا قرار گرفته است و افزودن آن به عنوان گزینه پرداخت به دلیل تقاضای کاربران بوده است.

وی در این خصوص گفت:

با افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال، ما می‌خواهیم مطمئن شویم که کاربران Travels.com به محبوب‌ترین گزینه‌های پرداخت دسترسی دارند. توکن LINK از جانب اعضای جامعه ما درخواست شده است و ما هم پاسخگوی درخواست آنها هستیم.

سایر توسعه‌های قابل ذکر چین لینک

تقریبا همزمان با پذیرش LINK توسط Travels.com به عنوان گزینه پرداخت، پلتفرم دیفای بین زنجیره‌ای Reef نیز اعلام کرد که از اطلاعات مرجع قیمت اتر (ETH) و DOT چِین لینک برای تقویت ابزار مدیریت دارایی‌های هوشمند خود استفاده می‌کند.

به علاوه، چین لینک ورودی قیمت جفت ارز YFI/ETH را در شبکه اصلی خود عرضه کرده است، در نتیجه به توسعه‌دهندگان، اطلاعات ضروری و لازم برای ایجاد بازارهای بیشتر پیرامون توکن YFI را ارائه می‌کند.

ارزش توکن LINK در بازار ارزهای دیجیتال به پذیرش فناوری چین لینک وابسته است

طی چند ماه گذشته، فناوری چِین لینک در چندین پلتفرم دیفای وارد شده است.

از لحاظ ارزش توکن LINK در بازار ارزهای دیجیتال، قیمت این توکن به شدت به فراخوانی تابع‌ها و کاربردها مرتبط است. بنابراین پس از سروصدای ایجاد شده به دلیل افزایش قیمت این توکن به ۲۰ دلار، قیمت آن نیز پیرو پذیرش فناوری چین لینک در عرصه دیفای خواهد بود.


منبع ethereumworldnews
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
محمد سراجی

معلومه لینک خریدی که انقدر ازش تبلیغ می کنی. خیالت تخت تا 2 دلار میریزه