اخبار خارجی

بایننس : با ۵۰ درصد تخفیف بیت کوین بخرید!!!

صرافی بایننس برای جشن گرفتن یازدهمین سالگرد بیت کوین، به کاربران خود فرصت منحصربه‌فردی ارائه خواهد داد تا برای خرید بیت کوین با تخفیف ۵۰ درصدی با استفاده از توکن BNB شانس خود را امتحان کنند.

مهلت این طرح: ۳ ژانویه تا ۸ ژانویه

قوانین این طرح

تمام کاربران بایننس که حداقل یک بیت کوین با هر جفت ارز معاملاتی در این زمان معامله کنند در این قرعه کشی قرار خواهند گرفت. بایننس از ID ریفرال کاربران (۸رقمی) به عنوان شماره قرعه کشی استفاده خواهد کرد.

تمام کاربران بایننس که بر روی دکمه Share Now در صفحه این طرح کلیک کنند و با موفقیت لینک این طرح را در توییتر با هشتگ #BitcoinTurns11 به اشتراک بگذارند، شماره ای دریافت خواهند کرد و در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد. بایننس از ID ارجاع کاربران + S به عنوان شماره قرعه کشی استفاده خواهد کرد. برای مثال 10000001S.

این قرعه کشی به منظور اطمینان از عادلانه بودن، به صورت زنده در شبکه های اجتماعی برای تمام مخاطبان پخش خواهد شد. بایننس به طور تصادفی ۱۱ شماره از استخر شماره های واجد شرایط انتخاب خواهد کرد و هر شماره امکان خرید یک بیت کوین دریافت می‌کند. امتیاز خرید یک بیت کوین بدان معنا است که برنده می‌تواند با استفاده از توکن BNB یک بیت کوین با ۵۰ درصد تخفیف بخرد.

این قرعه کشی در ۵ روز کاری بعد و پس از پایان مهلت مورد نظر پخش خواهد شد.

پس از انجام قرعه کشی توکن های BNB طی ۲۴ ساعت از حساب بایننس برنده کسر خواهد شد. اگر پس از ۲۴ ساعت، سپرده کافی BNB نداشته باشید اینطور در نظر خواهیم گرفت جایزه این طرح را نمی‌خواهید.

نکات مهم

این طرح فقط شامل حجم معاملات از جفت ارزهای معاملاتی نقدی قبل از ۲۶ دسامبر خواهد بود.

پس از پایان قرعه کشی، بایننس ایمیلی به شما ارسال خواهد کرد تا برندگان را به اطلاع شما برساند. لطفاً در پاسخ به این ایمیل، لینک اشتراک گذاری و ID ریفرال بایننس خود را ارسال کنید. اگر در مدت مورد نظر به ایمیل پاسخ ندهید، اینطور در نظر خواهیم گرفت که از جایزه این طرح چشم پوشی کرده اید.

بایننس از میانگین قیمت جفت ارز معاملاتی BNB/BTC در این طرح استفاده خواهد کرد.

جوایز پس از کسر BNB از حساب بایننس شما توزیع خواهد شد. می‌توانید وارد حساب خود شده و از مسیر Wallet » Distribution History جایزه خود را مشاهده کنید.

در محاسبه نهایی، حجم معاملات حساب مارجین و حساب فرعی با حجم معاملات استاندارد حساب اصلی جمع خواهد شد. در این طرح، هر حساب فرعی به عنوان یک حساب مستقل در نظر گرفته نمی‌شود.

حجم معاملات شامل خرید و فروش است و معاملات شستشو (wash trade) در نظر گرفته نمی‌شود.

این حق برای بایننس محفوظ است تا معاملاتی که به عنوان معاملات شستشو یا ثبت غیرقانونی حساب یا هر نوع دستکاری در بازار در نظر گرفته می‌شود را از واجد شرایط بودن کنار بگذارد.

این حق برای بایننس محفوظ است تا به صلاحدید خود این طرح را لغو کند یا قوانین آن را تغییر دهد.

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال در معرض خطرات گوناگونی قرار دارد. بایننس هیچ مسئولیتی در قبال ضررهای مستقیم یا غیرمستقیم ندارد. لطفاً سرمایه گذاری های خود را با احتیاط کامل انجام دهید.

منبع
binance

نوشته های مشابه

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا