اخبار خارجی

مدیرعامل بایننس: دیفای با وجود حباب همچنان باقی خواهد ماند!

چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال دنیا یعنی بایننس، گفته که اقتصاد غیرمتمرکز حتی با وجود حباب نیز باقی خواهد ماند.

در مصاحبه‌ای با آژانس خبری روسیه RBC در تاریخ ۱۷ نوامبر، CZ گفت که بسیاری از پروژه‌های دیفای اکنون در حباب قرار دارند و من معتقدم که علائمی از حباب در صنعت Defi وجود دارد؛ اما این به این معنی نیست که دیفای قرار است ناپدید شود.

چانگ پنگ ژائو: دیفای پتانسیل رشد زیادی دارد!

چانگ پنگ ژائو پتانسیل رشد دیفای

مدیرعامل بایننس در ادامه گفت که صنعت دیفای پتانسیل زیادی برای رشد دارد؛ با این تفسیر که Defi همچنان در میان رشد بیت کوین، محبوب مانده است.

CZ همچنین نگران اتفاقی مشابه با حباب ICOها در سال ۲۰۱۷ است؛ اما تعدادی از پروژه‌های ICO – مثل بایننس – از آن زمان باقی مانده‌اند و به خوبی کار می‌کنند.

شرکت‌ها توکن‌های جدید ایجاد می‌کنند و آنها را به عنوان پاداش ارائه می‌دهند. این داستان زمان زیادی نیست که در حال انجام است. اما من فکر می‌کنم دیفای باقی خواهد ماند. حتی الان که محبوبیت بیت کوین دوباره در حال افزایش است، دیفای نیز محبوب خواهد ماند. ما فکر می‌کنیم که دیفای پتانسیل بسیار زیادی برای رشد دارد.

به هر حال، چانگ پنگ ژائو گفته که برخی از پروژه‌های Defi عمر طولانی نخواهند داشت؛ با این که این صنعت انگیزه‌هایی را از طریق ییلد فارمینگ (Yield Farming) و نقدینگی دیفای ارائه می‌دهند.

ژائو همچنین اعتقاد دارد که رمز ارزهایی مثل بیت کوین، بهترین قالب پول هستند. مدیرعامل بایننس این را “پولِ آزادی بخش برای میلیون‌ها انسان در سراسر دنیا” می‌نامد. CZ پیش بینی کرده که بازار کریپتو پتانسیل رشد ۱۰۰.۰۰۰ درصدی را دارد. به صورت فرضی، این قالب پولی می‌تواند گسترده‌تر از پول فیات پذیرفته شود.

در راستای پیش بینی آینده، ژائو خاطرنشان کرده که موانعی برای موفقیت در پذیرش عمومی بر سر راه این صنعت وجود دارد. در ماه آگوست، CZ ادعا کرده که صرافی‌های متمرکز همچنان محبوب خواهند ماند و صرافی‌های غیرمتمرکز کاربرپسندتر خواهند شد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا