اخبار عمومی

مدیرعامل کوین بیس: بازار خرسی تا پایان سال 2023 ادامه دارد

برایان آرمسترانگ مدیرعامل صرافی کوین‌بیس بیان کرده است که بازار خرسی ممکن است تا ۱۸ ماه دیگر ادامه یابد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوپوتیتو، برایان آرمسترانگ مدیرعامل کوین‌بیس پیش‌بینی کرده است که زمستان کریپتو تا ۱۲ الی ۱۸ ماه دیگر ادامه می‌یابد. هرچند، وی تایید کرده است که کوین‌بیس برای بازار نزولی بلندمدت آماده شده است، زیرا این شرایط با بحران اقتصاد کلان مصادف شده است.

آرمسترانگ معتقد است کوین‌بیس مشکلی با عبور از شرایط سخت و نامساعد ندارد، زیرا چهار بار طی ۱۰ سال حضور خود در عرصه کریپتو از چنین شرایطی عبور کرده است.

بازار نزولی تا پایان سال ۲۰۲۳ طول می‌کشد

برایان آرمسترانگ در مصاحبه اخیر خود با CNBC پیش‌بینی کرده است که بازار نزولی بیش از ۱۸ ماه طول نخواهد کشید و پس از آن، قیمت رمزارزها وارد مرحله بازیابی می‌شوند. با این حال، وی هشدار داده است که پیش‌بینی‌های دقیق شرایط اقتصادی، بسیار دشوار است. آرمسترانگ در این خصوص گفت:

ما امیدواریم که این شرایط ۱۲ الی ۱۸ ماه طول بکشد و پس از آن وارد مرحله بازیابی شویم. اما باید برای مدت طولانی‌تری برنامه‌ریزی داشته باشید. نظر ما این است اما نمی‌خواهیم پیش‌بینی نادرستی از آینده ارائه دهیم.

کوین‌بیس در سال ۲۰۱۲ تاسیس شده و بازار‌های نزولی قبلی نظیر ریزش بازار در سال ۲۰۱۸ را پشت‌سر گذاشته است. آرمسترانگ با داشتن چنین تجربه‌ای مطمئن است که این بار هم از سقوط کنونی بازار عبور خواهند کرد. وی افزود:

ما چهار دوره مشابه بازار نزولی اخیر را پشت‌سر گذاشته‌ایم. ما یک شرکت ۱۰ ساله هستیم و اگر از مسیر خود منحرف نشویم و به ساخت محصولات عالی ادامه دهیم، ۵ یا ۱۰ سال آتی را بدون مشکل می‌گذرانیم.

این نکته قابل ذکر است که کوین‌بیس ضرر ۱.۱ میلیارد دلاری طی سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ را گزارش داده است، در حالی که سه ماهه اول سال جاری نیز برای این شرکت موفقیت‌آمیز نبود. این شرکت به دلیل روند نزولی بازار و خروج سرمایه‌گذاران تصمیم گرفت تا بخشی از هزینه خود را کاهش دهد و در ماه ژوئن، ۱۸٪ از نیروی کار خود را تعدیل کرد.

آرمسترانگ به منظور مقابله با این مشکل اعلام کرده است کوین‌بیس در صدد این است تا به جایگاهی دست یابد که بیش از نیمی از درآمد این شرکت از حق عضویت و پرداخت هزینه سرویس‌ها توسط کاربران به دست آید. کوین‌بیس هم‌چنین پیش‌بینی می‌کند که رقابت تنگاتنگ بین پلتفرم‌های کریپتو باعث کاهش کارمزد معاملات خواهد شد.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا