اطلاعیه صرافی

صرافی کوین‌بیس مجوز معاملات فیوچرز در آمریکا را دریافت کرد

صرافی کوین بیس تاییدیه انجمن ملی معاملات آتی (NFA) را برای ارائه معاملات آتی (فیوچرز) بیت کوین و اتریوم در ایالات متحده دریافت کرد. کوین بیس در حال آماده شدن برای راه‌اندازی معاملات آتی ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاران نهادی در این کشور است.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به نقل از کوین تلگراف، صرافی ارز دیجیتال کوین بیس (Coinbase) تاییدیه انجمن ملی معاملات آتی (NFA) را برای ارائه امکان سرمایه‌گذاری در معاملات آتی کریپتو به مشتریان واجد شرایط در ایالات متحده دریافت کرده است.

کوین بیس با اعلام این خبر در ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) اظهار داشت که این شرکت اکنون به طور رسمی اجازه دارد تا پلتفرم معامله‌گر کمیسیون آتی (FCM) را راه‌اندازی کند.

این تاییدیه کوین‌بیس را قادر می‌سازد تا قراردادهای آتی بیت‌کوین و اتریوم را از طریق بورس مشتقات تحت نظارت کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) ارائه کند.

کوین‌بیس در بیانیه‌ای گفت:

این یک نقطه عطف مهم است که تعهد ما را برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار منطبق با قوانین تایید می‌کند تا بتوانیم قابل اعتمادترین و امن‌ترین پلتفرم بومی ارز دیجیتال برای مشتریان خود باشیم.

طبق اطلاعیه‌ای در صفحه معاملات آتی ارزهای دیجیتال کوین بیس، این سرویس جدید معاملات آتی فورا در ایالات متحده در دسترس نخواهد بود.

این شرکت در وب سایت خود اعلام کرد:

معاملات آتی قانونی آمریکا به زودی در راه است. برای قرار گرفتن در لیست انتظار و دسترسی زودهنگام ثبت نام کنید.

در این اطلاعیه، کوین بیس اظهار داشت که بازار جهانی مشتقات کریپتو ۷۵٪ از حجم معاملات کریپتو در سراسر جهان را تشکیل می‌دهد. این شرکت افزود:

قابلیت معامله با استفاده از مارجین به مشتریان امکان استفاده از اهرم و دسترسی به بازار کریپتو با سرمایه اولیه کمتری نسبت به معاملات سنتی اسپات را ارائه می‌دهد.

پیش از این، کوین بیس اوایل ژوئن (خرداد ماه) رسما برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی معاملات آتی BTC و ETH برای سرمایه‌گذاران نهادی اعلام کرده بود. همچنین، این صرافی قصد دارد یک بورس مشتقات را در برمودا راه‌اندازی کند که یکی از گام‌های استراتژیک این شرکت در توسعه جهانی آن است.

این خبر در حالی منتشر شده است که نبرد حقوقی کوین بیس با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ادامه دارد. این نهاد رگولاتوری در خرداد ماه شکایتی را علیه کوین بیس تنظیم و ادعا کرد که این صرافی با فروش اوراق بهادار ثبت نشده، قوانین اوراق بهادار کشور آمریکا را نقض کرده است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا