اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

افزایش قیمت به دنبال اضافه شدن ارزهای دیجیتال در صرافی کوین بیس!

کوین بیس در قالب پستی در وبسایت خود از یک روش تازه برای لیست کردن دارایی ها خبر داد. این روش به منظور سرعت بخشیدن به روند ثبت دارایی های دیجیتال براساس استانداردهای این صرافی است.

این صرافی(اکسچنج) اذعان دارد که لیست کردن تمامی دارایی های دیجیتالی در قالبی ایمن و بر اساس استانداردهای فهرست بندی شرکت ها روز به روز سخت تر و دشوارتر می شود.

براساس این پست، راه حل مقابله با این دشواری، لیست کردن دارایی های دیجیتالی براساس قوانین بومی و صلاحیت قضایی اعلام شده است در واقع بعضی از دارایی های ممکن است در برخی از مناطق موجود و در برخی مناطق دیگر ناموجود باشند.

از این روی صادرکنندگان پیش از اینکه دارایی شان در یک صرافی ارزهای دیجیتالی لیست شود، فرایندی ساده برای ارزیابی دارایی های خود انجام خواهند داد. این روند با تمکیل یک فرم توسط صادرکنندگان آغاز می شود. لازم به ذکر است که این فرم شامل جزییات دارایی ها می‌باشد که شرکت ها با توجه به چارچوب دارایی دیجیتال خود آن را ارزیابی می‌کند.

کوین بیس بیان کرد که این فرم به طور منظم به روزرسانی می شود و همواره شامل نسخه ای است که شرکت برای ارزیابی از آن استفاده می‌کند. فرایند لیست کردن جدید برای صادر کنندگان رایگان است، اما ممکن است در آینده نزدیک تغییر کند. کوین بیس اذعان دارد که حجم ارسال فرم ها از سوی صادرکنندگان تعیین خواهد کرد که در آینده این شرکت هزینه یک اپلیکیشن را به منظور جبران هزینه های قانونی و عملیاتی مرتبط با ارزیابی و فهرست بندی دارایی های جدید تعیین کند.

این شرکت در ادامه بیان داشت که:

براساس صلاح دید این صرافی، ممکن است برخی از دارایی ها را حتی در صورت عدم وجود درخواست، براساس ارزیابی خودمان لیست کنیم. در موارد دیگر، سعی خواهیم کرد که به سرعت دلایل خاص خود را برای تأیید یا رد دارایی های خاص ارائه دهیم.

کوین بیس براساس این روند تازه، انتظار دارد که دارایی های دیجیتالی بیشتری را با سرعت بالاتر لیست کند. این شرکت نیز تغییراتی را در نحوه ی معرفی لیست ها انجام داده است و نشان می‌دهد که دارایی های جدید همزمان با راه اندازی عمومی در سراسر محصولات کوین بیس اعلام می شود.

این اتفاق همانطور کاربران قدیمی این حوزه با آن آشنایی دارند، همواره باعث افزایش قیمت های ارزهای اضافه شده می باشد. علاوه بر این موضوع روند جدیدی که این صرافی برای اضافه کردن کوین ها و توکن ها پیش گرفته است میتواند باعث تغییراتی نوین در رویه دیگر صرافی ها باشد. تنها راه فهمیدن این موضوع، انتظار برای اخبار جدید از کوین بیس خواهد بود.

نظر شما چیست؟ به نظر شما چه کوین هایی به کوین بیس اضافه خواهد شد؟

منبع
ccn

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا