اخبار خارجی

صرافی کوین بیس ارائه مشخصات دریافت کننده تراکنش را در ۳ کشور اجباری کرد

مشتریان کوین بیس در چند کشور خاص که رمزارزها را به خارج از حساب‌های صرافی کوین بیس خود ارسال می‌کنند، از اوایل ماه آوریل، باید اسامی و آدرس دریافت‌کنندگان را ارائه دهند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین دسک، صرافی رمزارز کوین بیس به زودی مشتریان خود در کشورهای کانادا، ژاپن و سنگاپور که رمزارزهای خود را به یک سازمان مالی یا صرافی دیگر ارسال می‌کنند را ملزم خواهد کرد تا اسم و آدرس دریافت‌کننده را ارائه دهند. در کشور ژاپن، کیف پول مقصد دریافت‌کننده نیز باید عنوان شود.

کوین بیس اعلان‌هایی به مشتریان خود در کشورهای مذکور ارسال کرده و گفته است که این تغییرات در اوایل ماه آوریل و به منظور مطابقت با قوانین داخلی کشورها انجام می‌شود.

سخنگوی صرافی کوین بیس در این خصوص گفته است:

ما پیرو قوانین کشورهایی هستیم که در آنها فعالیت می‌کنیم. اگرچه ما همواره حامی قوانین صحیح هستیم، اما اگر در صدد ارائه سرویس‌های مختلف صرافی کوین بیس به مشتریان این کشورها هستیم باید به قوانین موجود احترام بگذاریم. هم‌چنین در این مورد شفافسازی می‌کنم که این تغییرات فقط در کشورهای کانادا، ژاپن و سنگاپور اعمال خواهد شد، زیرا قوانین این کشورها ما را به جمع‌آوری اطلاعات بیشتر ملزم می‌کند. ما این رویه را در سطح جهانی اعمال نخواهیم کرد.

به نظر نمی‌رسد این اقدام مورد پسند مشتریان صرافی کوین بیس در این کشورها واقع نشده است، زیرا این افراد در صدد دستیابی به ویژگی ناشناس بودن تراکنش‌های رمزارزها بوده‌اند.

کاربران حاضر در کشور کانادا که تراکنش‌های رمزارز به ارزش بیش از ۱۰۰۰ دلار کانادا به یک نهاد مالی یا سایر صرافی‌های کریپتو ارسال کنند باید اسم و آدرس دریافت‌کننده را ارائه دهند. این موضوع از تاریخ ۴ آوریل (۱۵ فروردین) اعمال می‌شود و دلیل این تغییرات، قوانین مالی FINTRAC کانادا عنوان شده است.

کاربران کشور سنگاپور باید اسم کامل و کشور فرد دریافت‌کننده در تمام تراکنش‌های کریپتو که از کوین بیس به خارج از این صرافی انجام می‌شود را ارائه دهند. این تغییر از تاریخ ۱ آوریل (۱۲ فروردین) اعمال می‌شود و دلیل آن نیز قوانین کشور سنگاپور اعلام شده است.

در کشور ژاپن، تمام انتقال‌های رمزارز به دریافت‌کنندگان خارج از کشور ژاپن باید شامل اسم، آدرس و کیف پول مقصد دریافت‌کننده باشند. این تغییر از تاریخ ۱ آوریل اعمال می‌شود و دلیل آن نیز قوانین اتحادیه معاملات رمزارز کشور ژاپن (JVCEA) اعلام شده است.

توییت eurasianomics در خصوص انتقال رمزارز به خارج از صرافی کوین بیس
منبع
coindesk

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا