اخبار آلتکویناطلاعیه صرافی

راجع به ارزهای دیجیتال یاد بگیرید و توکن ۰X جایزه بگیرید!

صرافی کوین بیس(Coinbase) قصد دارد برای ایجاد انگیزه بین عموم مردم، به افرادی که برای یادگیری ارزهای رمزنگاری شده فعالیت می کنند، ارز دیجیتال پرداخت کند.

کوین بیس (Coinbase) اعلام کرد که قصد دارد یک سیستم به نام Coinbase Earn ایجاد کند که در آن کاربران با گذراندن دوره های آموزشی در حوزه ارزهای دیجیتال که شامل دیدن ویدیوها و گذراندن تست های مختلف می باشد، توکن ۰X دریافت می کنند. این پلتفرم درحال حاضر تنها برای کسانی که ثبت نام کنند، قادر به سرویس دهی می باشد.

براساس خبرهای منتشر شده، محتوای آموزشی صرف نظر از اینکه کاربر عضوی از پلتفرم می باشد یا نه، به طور رایگان در دسترس خواهند بود.

کوین بیس (Coinbase) پس از مطالعه بر روی عموم (چه مشتریان و چه غیر مشتریان) مطلع شد که یکی از موانع بزرگِ مردم برای ورود به یک بازار جدید، عدم آشنایی آنها با این حوزه می باشد. درنتیجه تصمیم به راه اندازی سیستم Earn گرفت.

کوین بیس از این بررسی متوجه شده است که بسیاری از مردم، تمایل بسیار زیادی به یادگیری دنیای ارزهای دیجیتال جدید و متفاوت از بیت کوین دارند اما اطلاع کافی از اینکه از کجا باید شروع کنند، ندارند.

صرافی قصد دارد برای کاربرانی که مشتاق بدست آوردن توکن هستند، Earn را جایگزینی مناسب به جای ماین کردن و یا خرید ارزهای دیجیتال بکند.

هم چنین در ادامه بیان کرد:

ماین کردن ارزهای دیجیتال نیازمند هزینه و دانش زیاد و خرید آنها نیازمند درآمد کافی برای تبادل آن با ارز رمزنگاری شده می باشد که این ویژگی ها باعث ایجاد محدودیت می شود.

 

اما در سیستم Earn کاربران برای بدست آوردن توکن تنها نیازمند یک گوشی هوشمند و یا لپ تاپ می باشند.

با وجود اینکه در این پلتفرم کاربران تنها قادر به بدست آوردن توکن 0x می باشند، کوین بیس در نظر دارد که در آینده ارزهای رمز نگاری شده بیشتری را پشتیبانی بکنند و محتوای آموزشی بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

 

منبع
coindesk

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا