اخبار بلاکچیناخبار عمومی

سایت «کوین مارکت کپ» API پیشرفته خود را رونمایی کرد!

سایت مرجع قیمتی Coinmarketcap.com یک مجموعه جدید از API های حرفه ای برای ارزهای دیجیتالی و توسعه دهندگان آن را راه اندازی کرده است.

این وب سایت به مدت طولانی به کاربران با یک API پایه و بدون هزینه خدمات ارائه می داده است، اما این محصول جدید اطلاعات بیشتری را ارائه می دهد و همچنین گستردگی بیشتری را برای پاسخگویی به نیازهای کاربران حرفه ای مانند شرکت های تجاری دارد. سطح پایین آن  از ۷۹ دلار در ماه شروع می شود، در حالی که سطح حرفه ای پروژه ها را ۶۹۹ دلار در هر ماه تنظیم می کند. این سرویس همچنین یک API سطح سرمایه گذاری را ارائه می دهد که می تواند سفارشی برای سرمایه یا نیازهای خاص توسعه دهندگان باشد.

براندون چز، بنیانگذار CoinMarketCap، گفت:

به عنوان بخشی از ماموریت ما در راستای ادامه ی رشد و پیشرفت ارزهای دیجیتالی به همراه شرکایمان ، API حرفه ای ما اطمینان حاصل خواهد کرد که داده های CoinMarketCap که کاربران به آن اعتماد دارند می تواند با هر اپلیکیشنی ادغام شود API ما دارای یک داشبورد پیشرفته است که به هر یک از توسعه دهندگان کمک می کند تا از اطلاعات کامل ما از سرگرمی ها گرفته تا تیم های محصولات بزرگ تولید شده در حوزه ی ارزهای دیجیتالی استفاده کنند.

انتشار مجموعه داده های حرفه ای کوین مارکت کپ در رابطه با  اطلاع رسانی محصولات در راستای تحقق اهدافی است که این وب سایت در بیانیه ی خود در ماه گذشته  مبنی بر اینکه قصد دارد اقدامات بیشتری را برای به حداکثر رساندن کاربران با ارائه داده ها و ابزارهای تحلیلی و همچنین پاسخ دادن به انتقادات وارده که وب سایت همیشه تصویری دقیق  از وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتالی ارائه نکرده، صورت گرفته است.

به این ترتیب،  این وب سایت حداقل الزامات برای صرافی های دیجیتالی که در جستجوی پلتفرمی برای انتشار اطلاعات خود بودند، حذف کرد. و این نکته را که صرافی های تازه به جود آمده باید تلاش می کردند تا الگوریتم های آماری وبسایت را برای رتبه بندی بالاتر در نمودارهای حجم روزانه کوین مارکت کپ دستکاری کنند، حذف کرد.

مجددا، ما می خواهیم بیان کنیم که فلسفه ما این است که تا حد ممکن اطلاعات را به کاربران خود ارائه کنیم تا بتوانند نتایج و تفسیرهای خود را شکل دهند و موضع گیری خودمان را در این تحلیل ها دخالت ندهیم.

به روز رسانی پلت فرم در روز سه شنبه  با افزودن یک سیستم  جهت طبقه بندی صرافی که به کاربران امکان بیشتر برای تجزیه و تحلیل داده های صرافی ارزهای دیجیتالی می دهد صورت گرفته است. قبل از به روز رسانی، حجم آمار فقط در یک بازه ی بیست و چهار ساعته قابل رویت است؛ در حال حاضر، کاربران می توانند اطلاعات مورد نیاز را در جهت تحلیل و تفسیر بهتر با فواصل زمانی هفتگی و ماهانه مشاهده کنند. علاوه بر این، کوین مارکت کپ هم اکنون مدل هزینه ای یک صرافی را شناسایی می کند، زیرا این امر می تواند نقش بسزایی در دریافت، فهم و تحلیل اطلاعات داشته باشد.

کوین مارکت کپ همچنین در بروزرسانی امروز اعلام کرد که این شرکت شروع به افزودن اطلاعات از مشتقات بازار و صرافی هایی که امکان دادوستد بی واسطه دارند، به پلت فرم خود خواهد کرد و به کاربران دید عمیق تری در راستای تحلیل بازار بیرون از موضع صرافی های ارزهای دیجیتالی خواهد داد.

منبع
ccn

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا