اخبار آلتکوین

تقویم آنلاک رمز ارزها؛ کدام پروژه‌ها در ماه آگوست توکن آزاد خواهند کرد؟

در ماه آگوست (مرداد)، ۹ پروژه مهم از جمله آپتوس، سندباکس و آپتیمیزم طبق برنامه توکنومیک خود مقادیر قابل توجهی توکن آزاد خواهند کرد. معمولا آزادسازی توکن‌ها با ایجاد فشار فروش می‌تواند بر قیمت‌ها تاثیرگذار باشد. در ادامه، تقویم آنلاک توکن پروژه‌ها در ماه آگوست را بررسی و جزییات آزادسازی توکن هر پروژه را با یکدیگر مقایسه می‌کنیم.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به گزارش میهن بلاکچین، ارزش توکن‌هایی که در ماه آگوست آزاد می‌شوند، بیش از ۴۲۵ میلیون دلار است. پروژه سندباکس ۳۳۲.۵۵ میلیون واحد توکن SAND  با ارزشی بالغ بر ۱۳۶.۳ میلیون دلار آزاد خواهد کرد که بیشترین میزان آنلاک در ماه جاری به شمار می‌رود.

در جدول زیر، جزییات آنلاک توکن پروژه‌های مختلف آمده است:

تاریخ میلادینام توکن (کوین)    تعداد توکنی که آزاد می‌شود (میلیون واحد)ارزش دلاری توکنی که آزاد می‌شود (میلیون دلار)        درصد افزایش مارکت‌کپ فعلی     
۱۲ آگوستAPT۴.۵۴۳۰.۸۲.۰۷٪
۱۲ آگوستIMX۱۸.۰۸۱۳.۵۱.۶۷٪
۱۴ آگوستSAND۳۲۲.۵۵۱۳۶.۳۱۶.۱۶٪
۱۷ آگوستAPE۱۵.۶۳۱.۲۴.۲۳٪
۲۱ آگوستINJ۲.۸۶۲۲.۸۳.۴۱٪
۲۶ آگوستLDO۸.۵۱۵.۹۰.۹۷٪
۲۶ آگوستAVAX۹.۵۴۱۲۰.۳۲.۷۶٪
۲۹ آگوستDYDX۶.۵۲۱۳.۴۳.۸۱٪
۳۰ آگوستOP۲۴.۱۶۴۰.۸۳.۳۷٪

بزرگترین آزادسازی توکن در ماه فوریه متعلق به چه پروژه‌ای است؟

  • بزرگترین آزادسازی توکن متعلق به پروژه سندباکس با آزادسازی ۳۲۲.۵۵ میلیون واحد توکن SAND به ارزش ۲۶۶ میلیون دلار است و پس از آن آپتیمیزم و Immutable X قرار دارند.

منبع
میهن بلاکچین

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا