رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز: شیوه‌نامه‌های رمز ارزها تدوین می‌شود

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، رمز ارزها را فرصت و درعین حال تهدید دانست و گفت: شیوه‌نامه‌های رمزارزها به منظور صیانت از سرمایه های کشور تنظیم و تدوین می‌شود.

علی مویدی روز شنبه در حاشیه یکصد و سی امین نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محل وزارت کشور در جمع خبرنگاران گفت: سه هفته قبل دولت تعیین تکلیف کرد و دستور داد آیین نامه‌ها و شیوه نامه‌های رمز ارزها اصلاح شود.

مویدی اضافه کرد:

رمز ارزها می‌تواند یک فرصت باشد اما اگر خوب در کشور جا نیفتد و به خوبی تعریف نشود، می‌تواند تهدید تلقی شود. در این راستا قرار شد با در نظر گرفتن همه ابعاد کار، شیوه نامه‌ها تدوین و به منظور صیانت از منابع ملی و سرمایه های کشور این شیوه‌نامه تنظیم شود.

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز تحقیق و تفحص از ستاد را موضوع دیگری عنوان کرد که در این نشست مطرح شد و گفت: مجلس دهم در سال ۹۵ و ۹۶ طرح تحقیق و تفحص از ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را انجام داد و ستاد موظف است به نظر نمایندگان و ایرادات مطرح شده پاسخ داده و به نظر نمایندگان تمکین کند.

وی اضافه کرد: گزارش طرح تحقیق و تفحص با ۴ سال تاخیر در مجلس یازدهم قرائت شد که این هم یک مساله است. نظر ستاد این است که اگر دستگاه‌ها همان موقع به تکلیف خود عمل می‌کردند، حقوق و تلاش‌های ستاد مورد تظلم قرار نمی‌گرفت.


منبع ایرنا
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
محسن

خواب دیدن برامون کسی خارج از دایره خودشون نباید سود کنه و متمول بشه!!

فیل

برن گمشن ، بجای اینکه وضعیت درست کنن هی پول از این و اون میگیرن هیچ غلطی هم نمیکنن خاک تو سرشون، یه قرونی بهشون نمیدم کور خوندن.

احسان

چشم….
مثل دستگاه های ماینر درگاه پرداخت اینترنتی بزارید که مالیات ارزهایی که داریم رو پرداخت کنیم