اخبار آلتکوین

طرح استیکینگ CyberConnect رسما راه اندازی شد؛ اعلام ایردراپ متقابل با Polyhedra

به گفته منابع رسمی، طرح استیکینگ سایبرکانکت (CyberConnect) رسما راه‌اندازی شده است. کاربران می‌توانند توکن‌های CYBER را برای حفظ امنیت لایه ۲ و مشارکت در حاکمیت استیک کنند. در حال حاضر، پاداش‌های فصل ۲ CYBER باز است و شرکت‌کنندگان می‌توانند با استیکینگ، از مجموع پاداش یک میلیون توکن CYBER بهر‌مند شوند. علاوه بر این، فاز اول سری ایردراپ نیز در این هفته راه‌اندازی خواهد شد و سهام‌گذاران CYBER ایردراپ مربوطه را از شرکای این اکوسیستم دریافت خواهند کرد.

به گزارش میهن بلاکچین، CYBER Staking ویژگی جدید سایبرکانکت است که به کاربران امکان می‌دهد توکن‌های CYBER را استیک کنند، در نتیجه شبکه را با افزودن گره‌های بیشتر برای پردازش تراکنش‌ها، کسب حق رأی در CyberDAO و دریافت پاداش‌های مختلف ایمن می‌کند.

نحوه استیکینگ

این پلتفرم از اعضای جامعه خود و هولدرهای CYBER دعوت کرده تا در CYBER Staking شرکت کنند، از استخر پاداش یک میلیون توکن CYBER بهره‌مند شده و مجموعه‌ای از ایردراپ‌های این اکوسیستم را دریافت کنند.

کاربران برای استیک توکن‌های خود می‌توانند به این لینک مراجعه کنند.

سهام‌گذاران سایبر از شرکای این اکوسیستم ایردراپ‌ها و مزایایی دریافت خواهند کرد. ایردراپ‌های آتی در شبکه‌های اجتماعی اعلام خواهد شد. اولین ایردراپ نیز با یک پروژه پیشرو ویژه این هفته، خیلی زود آغاز خواهد شد.

پاداش‌های فصل ۲ سایبر از یک سیستم امتیاز برای تعیین توزیع پاداش استفاده می‌کند. کمپین فعلی از ۸ مارس (۱۸ اسفند) آغاز شد و تا راه‌اندازی شبکه اصلی Cyber ادامه دارد. مدت کوتاهی پس از فعال شدن شبکه اصلی Cyber، می‌توانید توکن‌های CYBER خود را از استیک خارج کنید. شبکه اصلی سایبر قرار است همزمان با شبکه اصلی EigenLayer راه‌اندازی شود که برای سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴ هدف‌گذاری شده است.

پاداش ریفرال

افرادی که دوستان خود را دعوت کنند تا ۱۵٪ امتیازات را از کسانی که مستقیما دعوت می‌کنند و ۵٪ از دعوت‌کنندگان درجه دوم (کسانی که توسط افرادی که دعوت کرده‌اید دعوت شده‌اند) دریافت می‌کنند.

بوسترها (Boosters)

با سطوح مختلف بوستر، کل امتیازات قابل افزایش است.

  • بوستر برای سر زدن به سایت: روزانه به سایت سر بزنید تا کل امتیازات خود را افزایش دهید. انجام این کار برای ۹۰ روز متوالی باعث افزایش ۹٪ در میزان پاداش می‌شود.
  • بوستر فصل یک FanClub: این بوستر برای اعضایی طراحی شده که از فصل یک، فن پوینت (FanPoint) استفاده نشده دارند. اگر بیشتر یا مساوی ۲٬۰۰۰ و کمتر از ۵٬۰۰۰ فن پوینت استفاده نشده داشته باشید، ۱.۵٪ پاداش بیشتر دریافت خواهید کرد. اگر بیش از ۵٬۰۰۰ فن پوینت استفاده نشده دارید، ۳٪ افزایش در کل امتیاز دریافت خواهید کرد.
  • بوستر برای فعالیت در جامعه: با شرکت در فعالیت‌های جامعه و پیوستن به دیسکورد سایبر کانکت می‌توانید از افزایش امتیازات برخوردار شوید.

در مجموع، یک میلیون پاداش فصل دوم CYBER به مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی شبکه اصلی بین سهام‌گذاران CYBER توزیع خواهد شد. سهام‌گذاران بر اساس امتیازات خود، تخصیص متناسبی از کل پاداش‌های CYBER دریافت خواهند کرد. کل این پاداش یک میلیونی در حال حاضر برای تقسیم بین سهام‌گذاران در دسترس است.

ایردراپ متقابل Cyberconnect و Polyhedra

شبکه Polyhedra به اکوسیستم سایبر پیوسته تا تعامل‌پذیری نامحدود را به ارمغان بیاورد. در نتیجه این مشارکت، توکن‌های ZK شبکه Polyhedra بین استیک‌کنندگانCYBER و توکن‌های CYBER بین استیک‌کنندگان آتی ZK توزیع خواهد شد.

لازم به ذکر است کلیم ایردراپ توکن ZK پروژه Polyhedra فردا ۱۹ مارس (۲۹ اسفند) در ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران خواهد بود.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا