بحث و گفتگوی میهن بلاکچین در رابطه با کیف پول های ارزهای دیجیتال! + ویدیو

در این بحث و گفتگو، کیف پول های ارزهای دیجیتال مورد بررسی قرار گرفته است. ابتدا تعریف مختصری در رابطه با کیف پول های ارزهای دیجیتال ارائه کردیم و سپس انواع آن ها را مورد بررسی قرار دادیم.

به طور کلی کیف پول های ارزهای دیجیتال به دو دسته Cold یا سرد و Hot یا گرم تقسیم می شود که به بیان تفاوت این دو پرداختیم و همچنین مثال هایی از این کیف پول ها بیان کردیم. نکته بسیار مهم در انتخاب کیف پول های ارزهای دیجیتال، بحث امنیت آن ها در کنار رابط کاربری ساده آن است. البته این دو معمولا با یکدیگر در یک راستا نیستند اما به هر حال در بحث نگهداری دارایی ها امنیت فاکتور مهم تری نسبت به رابط کاربری است.

لجر، امن ترین کیف پول ارز دیجیتال

در ادامه بحث به بیان موارد ایمنی در رابطه با استفاده از کیف پول های ارزهای دیجیتال پرداختیم و همچنین توضیحاتی در رابطه با عبارات بازیابی و کلیدهای خصوصی مطرح کردیم. برخی از کیف پول ها کلید خصوصی را در اختیار کاربران قرار می دهند که این نمونه در اولویت بالاتری به نسبت کیف پول هایی است که این امکان را ندارند. از بین تمامی کیف پول ها لجر از امنیت بالاتری برخوردار است که البته یک کیف پول سخت افزاری است و برای تهیه آن لازم است تا مبلغی را هزینه کنید.

با مشاهده این ویدیو و بحث صورت گرفته، اطلاعات مناسبی را در رابطه با کیف پول های ارزهای دیجیتال به دست خواهید آورد.


54321
امتیاز 4.5 از 6 رای

منبع میهن بلاکچین
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر

  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین محبوب ترین
اطلاع از
vichiiiyar

سلام ممنون از میهن بلاکچین که زیرذربین، لایو،پادکست و…. تولید میکنه که واقعا اونو نسبت به رقبای داخلی ممتاز و نمونه میکنه و باعث افتار منه که از کاربرای قدیمی این سایت هستم.
فقط توی این ویدئو صدا یکم میپیچه و زیاد واضح نیست.

ادمین سایت

با سلام و تشکر از شما که همراه ما هستید.
بله مشکلی در صدا ایجاد شد که یه کم باعث اکو افتادن توش شد که پوزش میخوایم ایشالا توی پست های بعدی این مشکل ایجاد نخواهد شد.
با تشکر

عضویت در کانال تلگرام میهن بلاکچین