کیف پولویدیو

بحث و گفتگوی میهن بلاکچین در رابطه با کیف پول های ارزهای دیجیتال! + ویدیو

در این بحث و گفتگو، کیف پول های ارزهای دیجیتال مورد بررسی قرار گرفته است. ابتدا تعریف مختصری در رابطه با کیف پول های ارزهای دیجیتال ارائه کردیم و سپس انواع آن ها را مورد بررسی قرار دادیم.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

به طور کلی کیف پول های ارزهای دیجیتال به دو دسته Cold یا سرد و Hot یا گرم تقسیم می شود که به بیان تفاوت این دو پرداختیم و همچنین مثال هایی از این کیف پول ها بیان کردیم. نکته بسیار مهم در انتخاب کیف پول های ارزهای دیجیتال، بحث امنیت آن ها در کنار رابط کاربری ساده آن است. البته این دو معمولا با یکدیگر در یک راستا نیستند اما به هر حال در بحث نگهداری دارایی ها امنیت فاکتور مهم تری نسبت به رابط کاربری است.

لجر، امن ترین کیف پول ارز دیجیتال

در ادامه بحث به بیان موارد ایمنی در رابطه با استفاده از کیف پول های ارزهای دیجیتال پرداختیم و همچنین توضیحاتی در رابطه با عبارات بازیابی و کلیدهای خصوصی مطرح کردیم. برخی از کیف پول ها کلید خصوصی را در اختیار کاربران قرار می دهند که این نمونه در اولویت بالاتری به نسبت کیف پول هایی است که این امکان را ندارند. از بین تمامی کیف پول ها لجر از امنیت بالاتری برخوردار است که البته یک کیف پول سخت افزاری است و برای تهیه آن لازم است تا مبلغی را هزینه کنید.

با مشاهده این ویدیو و بحث صورت گرفته، اطلاعات مناسبی را در رابطه با کیف پول های ارزهای دیجیتال به دست خواهید آورد.

میهن بلاکچین توصیه‌ای برای ساخت هیچ کیف پول خاصی ندارد و این مطالب صرفا معرفی و آموزش کار با کیف پول‌های رمز ارزهاست.

منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا