اخبار بلاکچین

شبکه اصلی dYdX Chain به طور کامل راه‌اندازی شد؛ ۲۰ میلیون دلار DYDX به عنوان پاداش تشویقی

پلتفرم معاملات غیرمتمرکز «dYdX Chain» به نقطه عطف قابل توجهی دست یافته و در ۲۸ نوامبر (۷ آذر) از «مرحله بتا» به «معاملات کامل» منتقل شده است. پس از رای حاکمیتی، زنجیره dYdX معاملات کامل و برنامه تشویقی ۲۰ میلیون دلاری را فعال می‌کند. این برنامه تشویقی قرار است به مدت ۶ ماه اجرا شود که برای مشارکت بیشتر و پاداش دادن به جامعه برای مشارکت و فعالیت‌های معاملاتی آن‌ها در این پلتفرم طراحی شده است. این مشوق برای ایجاد انگیزه برای کاربران در جهت مهاجرت از اتریوم به شبکه اصلی dYdX Chain برنامه‌ریزی شده است

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از کریپتواسلیت، کار dYdX Chain بعد از تایید توسط اعضای جامعه این شبکه آغاز شده است و بازارهای اصلی BTC-USD، ETH-USD، SOL-USD و LINK-USD برای معاملات کامل در دسترس هستند. همان طور که پیش از این گزارش دادیم، مرحله بتای dYdX Chain در ۱۳ نوامبر (۲۲ آبان) راه‌اندازی شد و طی اجرا به هیچ مشکلی بر نخورد. در این مرحله، هیچ پاداش معاملاتی فعال نشده بود.

اما با راه‌اندازی کامل شبکه اصلی، ۵۴ میلیون توکن DYDX به Rewards Treasury Vester فرستاده شده تا پاداش‌های معاملاتی را تامین کند. ضریب پاداش اولیه روی ۰.۳۳ تنظیم شده و در ماه‌های بعد تا ۰.۶۶ و ۰.۹۰ افزایش می‌یابد. این تغییرات می‌تواند انگیزه سرمایه‌گذاران برای فعالیت و مهاجرت به dYdX Chain را افزایش دهد.

در حال حاضر، بیش از ۱۷۰ میلیون DYDX بر اساس ذخایر باقی‌مانده از خزانه‌های اتریوم به Community Treasury Vester واریز شده است. علاوه بر این، سازمان Chaos Labs هم برنامه تشویقی Launch Incentive Program را برای ایجاد انگیزه در کاربران و افزایش حجم آن‌ها در dYdX ‌Chain ارائه کرده است.

برنامه پاداش dYdX ‌Chain به شدت گسترده است و برنامه تشویقی راه‌اندازی آن با تخصیص ۲۰ میلیون دلار توکن DYDX، قصد دارد به افزایش مشارکت و فعالیت کاربران کمک کند. این برنامه پاداش به ویژه به دلیل توزیع فوری جوایز به صورت توکن‌های DYDX پس از هر معامله موفق، قابل توجه است، که مشوق‌ها را مستقیما به فعالیت معاملاتی مرتبط می‌کند.

در میان این پیشرفت‌ها، توسعه‌دهندگان dYdX Chain هم تاکید کرده‌اند همچنان ثبات و امنیت پلتفرم خود را در اولویت قرار می‌دهند.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا