رمزارز در ایران

کمیسیون اقتصادی مجلس کلیات طرح «ساماندهی رمزارزش‌ها» را تصویب کرد

محمدرضا پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، در جدیدترین مصاحبه خود اظهار داشت این کمیسیون در جلسه ۱۳ آذر کلیات طرح ساماندهی رمزارزش‌ها را تصویب کرده است.

خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!

تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!

همین الان شروع کن

به نقل از ایسنا، طبق ماده ۴۵ آیین‌نامه داخلی مجلس، کمیسیون اقتصادی موظف بود کلیات طرح ساماندهی رمزارزها را آماده کند و حالا این طرح باید در آینده در مجلس بررسی شود. پورابراهیمی در روز گذشته اعلام کرد:

به موجب ماده ۴۵ آیین‌نامه داخلی مجلس، ما باید متن مصوبی را آماده می‌کردیم. این متن مصوب بعد از مدت‌ها آماده شده است. در نتیجه، امروز کلیات طرح ساماندهی رمزارزش‌ها در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید. قرار است جزییات این طرح در هفته‌های آینده در مجلس مورد بررسی قرار گیرد.

در این جلسه مسائل دیگری مثل اختلافات بین بانک مرکزی ایران و دولت کره جنوبی در رابطه با حساب‌های تجاری ایران هم بررسی شد؛ اما عدم حضور رییس کل بانک مرکزی (به ویژه پس از هماهنگی‌های مداوم) انتقادات شدید اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس را برانگیخت.

کوثر ایزک شیریان

تو دانشگاه اقتصاد خوندم و خیلی اتفاقی وارد بخش اخبار کریپتو شدم. اما خیلی طول نکشید که عاشق رویای غیرمتمرکزسازیش شدم. به اقتصاد کلان و تحلیل تکنیکال علاقه زیادی دارم ولی هیچ وقت نمی‌تونم به بازار NFTها بی‌اعتنا باشم. بی‌صبرانه هم منتظرم تا کاربردهای کریپتو تو دنیای واقعی بیشتر بشه.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا