اخبار آلتکویناخبار بیت کوین

ایلان ماسک میزان دارایی بیت کوین خود را فاش کرد!

در بحث داغی که پس از درخواست جی کی رولینگ نویسنده کتاب های هری پاتر از جامعه ارز دیجیتال مبنی بر توضیح و شفاف سازی بیت کوین ایجاد شد، بسیاری از کاربران و طرفداران این ارز دیجیتال به توضیح بیت کوین پرداختند. در میان این افراد، گابور گوربکس (Gabor Gurbacs) مدیر بخش ارز دیجیتال VanEck و ایلان ماسک مدیرعامل‌ تسلا حضور داشتند.

به نظر می‌رسد که ایلان ماسک یکی از طرفداران بیت کوین باشد و وی تایید کرده است که بیت کوین در مقابل برنامه تسهیل کمی رییس جمهور ترامپ و فدرال رزرو دارای مزیت های بیشتری است.

دارایی بیت کوین ایلان ماسک

اگرچه ایلان ماسک به رولینگ گفته است که بیت کوین در مقایسه با صدور بسیار زیاد ارز توسط بانک های مرکزی، مزایای بیشتر و شرایط بهتری دارد، اما در ادامه تایید کرد که هنوز یک چهارم بیت کوین در اختیار دارد.

هرچند به نظر می‌رسد عجله ای برای خرید بیت کوین های بیشتر ندارد.

طبق گزارش U.Today، ایلان ماسک توییت کرد که در آستانه فروش تمام دارایی های فیزیکی نظیر خانه خود بود.

اکنون پس از آنکه ایلان ماسک بیان کرد که ۰.۲۵ بیت کوین دارد، با وی شوخی توییتری شده است که خانه خود را فروخته است اما هنوز دست به بیت کوین نزده است.

گابور گوربکس: بیت کوین کسانی که نود کامل را اجرا می‌کنند بیشتر از افراد مشهور دوست دارد

گابور گوربکس نظر خود در خصوص پرسش های جی کی رولینگ درباره بیت کوین را توییت کرد. هرچند برخلاف سایر کاربران بیت کوین، گوربکس از این موضوع هیجان زده نشد و اصلا تحت تاثیر قرار نگرفت.

وی گفت:

برای بیت کوین، جی کی رولینگ اهمیت کمتری نسبت به فردی دارد که در یک روستای کوچک نود کامل اجرا می‌کند.

او بیان کرد که افراد مشهور و سلبریتی ها در بلندمدت تفاوتی در بیت کوین ایجاد نمی‌کنند و هرکسی که نود کامل بیت کوین اجرا کند برای شبکه بسیار مهم تر از این افراد مشهور می‌باشد.

آیا رولینگ باعث شروع روند صعودی بیت کوین خواهد شد؟

ویجی بویاپاتی (Vijay Boyapati) توسعه دهنده ارشد Peach Inc به ۳۱,۸۰۰ دنبال کننده خود گفته است که هر موقع فرد مشهوری در توییتر شروع به صحبت درباره بیت کوین می‌کند، احتمال وقوع روند صعودی وجود دارد.

اگرچه وی به صورت مستقیم به جی کی رولینگ اشاره نکرد، اما به احتمال زیاد منظور او نویسنده مشهور کتاب های هری پاتر بود.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا