اخبار آلتکویناخبار عمومیاطلاعیه صرافی

ایلان ماسک در حمایت از کاربران دوج کوین به مدیر عامل بایننس تاخت

ایلان ماسک ثروتمندترین فرد جهان و یکی از طرفداران دوج کوین به دفاع از جامعه علیه بایننس پرداخت. صرافی رمزارز بایننس اخیرا پس از آنکه یک خطای نرم‌افزاری در این پلتفرم، تعداد زیادی از تراکنش های سال قبل را اجرا کرد، ممنوعیت برداشت دو هفته‌ای برای دوج کوین اعمال کرد.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین‌گپ، ماسک بر مدیرعامل بزرگترین صرافی رمزارز جهان تاخت و کنترل مشتریان دوج کوین این پلتفرم را مشکوک خواند. اقدام مشکوکی که ماسک به آن اشاره کرده است مربوط به چندین کاربر بایننس است که مدعی شده‌اند این صرافی، چندین تراکنش دوج کوین از حساب آنها و بدون اجازه انجام داده است.

دفاع ایلان ماسک از جامعه دوج کوین در بایننس

حساب رسمی توییتر بایننس به این اتهامات از جانب ایلان ماسک پاسخ داد و توییت مربوط به جزییات مسأله مرتبط با تراکنش‌های دوج کوین را ضمیمه توییت جدید خود کرد. هرچند، ماسک این موضوع را نپذیرفت و گفت که مشتریان نباید به خاطر اشتباهات این صرافی به دردسر بیافتند.

بسیاری از مشتریان مدعی شده‌اند که ایمیلی از طرف بایننس دریافت کرده‌‌ و در آن تهدید شده‌اند اگر کاربر مقدار دوج کوین موردنظر را برنگرداند، برداشت آنها به حالت تعلیق درمی‌آید. 

توسعه‌دهندگان دوج کوین با بایننس تماس گرفتند تا این مشکل را برطرف کنند. توسعه‌دهندگان مدعی شده‌اند که این خطای نرم‌افزاری، تراکنش‌های قدیمی سال‌های گذشته که به دلیل کارمزد کم، انجام نشده بودند را فعال کرده است. توسعه‌دهندگان دوج کوین در توییتر به بیان کل این موضوع پرداختند و توضیح دادند که ماه‌ها قبل برای اصلاح این مشکل با بایننس تماس گرفته‌اند.

CZ خود پا به میان گذاشت

پس از این مکالمه، چانگ پنگ ژائو خود به بحث ورود کرد و توضیحات ایلان ماسک را با تیتری از نشریه گاردین درخصوص بازیابی ۱۲۰۰۰ خودرو تسلا به علت نقص فنی پاسخ داد. Cz اینگونه نوشت:

ایلان، ما مطمئن هستیم که این مشکل از طرف آخرین کیف پول دوج کوین بوده است. اکنون نیز در ارتباط با توسعه‌دهندگان آن هستیم. از اینکه این مشکل برای تو دردسرساز شده است معذرت می‌خواهم.

اما قضیه این موضوع چیست؟ (اشاره به تیتر گاردین)

جدال CZ و ایلان ماسک

قبل از این نیز پیتر برنت، معامله‌گر معروف واکنش مشابهی به یکی از توییت‌های چانگ پنگ ژائو داشت و طی آن، بایننس را به اقدامات غیراخلاقی متهم کرده بود. هنگامی که یکی از کاربران دلیل واکنش برنت را پرسید، وی گفت:

کاری که بایننس با مشتریان انجام می‌دهد، اگر مردم انجام دهند زندانی می‌شوند.

روند صعودی معاملات دوج کوین با اقدامات بحث‌برانگیز بایننس

ایلان ماسک به خاطر علاقه زیاد و حمایت خود از دوج کوین و توییت امروز او که به مخالفت با بایننس در مقابل مشتریان دوج کوین پرداخته بود، به عنوان پدر دوج معروف شده است. اقدام اخیر ایلان ماسک باعث روند صعودی دوج کوین پس از یک هفته روند نزولی شده است.

قیمت دوج کوین با ۵٪ افزایش طی ۲۴ ساعت اخیر به ۰.۲۳۴ دلار رسیده است. قیمت این میم کوین در هنگام توییت ماسک ۰.۲۱۵۷ دلار بود و دقایقی پس از توییت او، در روند صعودی قرار گرفت.

قیمت دوج کوین - تراکنش های بدون اجازه دوج کوین توسط بایننس

منبع
coingapecoingape

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا