اخبار اتریوم

تاریخ تخمینی تایید نهایی ETF اسپات اتریوم به ۱۲ تیر ماه تغییر کرد

اریک بالکوناس (Eric Balchunas)، تحلیلگر بلومبرگ، جدول زمانی تخمینی خود برای آغاز به کار ETFهای مورد انتظار اتریوم را اصلاح کرد ‌و اکنون تاریخ حدودی ۲ جولای (۱۲ تیر) را برای تایید نهایی این صندوق‌ها ارائه داده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

‌به گزارش میهن بلاکچین، تغییر چشم‌انداز او پس از آخرین اظهارات ‌SEC به ارائه‌دهندگان پرونده‌های S-1 رخ داده است؛ جایی که گفته می‌شود روند تایید نهایی صندوق‌ها به خوبی پیش رفته و تنها باید به چند مورد باقیمانده در عرض یک هفته ‌پرداخته شود. اصلاحات پیشنهادی از سوی SEC بسیار سبک بوده و چندان مهم نیستند. این موضوع باعث افزایش خوش‌بینی بالکوناس نسبت به تایید این صندوق‌ها زودتر از تخمین قبلی او شده است.

جدول زمانی جدید برای ETF اسپات اتریوم

همانطور که توسط بالکوناس بیان شده، SEC ارائه بازخورد خود به پرونده‌های S-1 متقاضیان را آغاز کرده که نشان می‌دهد روند بررسی S-1 سرعت گرفته است. به گفته بالکوناس، این جدول زمانی جدید بر اساس اطلاعات به دست آمده از SEC ایجاد شده است. این نهاد نظارتی حالا به دنبال اعمال تغییراتی از سوی متقاضیان ETF اتریوم است.

آن‌ها احتمالا هفته آینده و قبل از تعطیلات آخر هفته، این تغییرات را اعلام خواهند کرد.

البته این جدول زمانی نسبت به چهارم جولای (۱۴ تیر) که قبلا پیش‌بینی شده بود، تنها یکی دو روز تغییر کرده است که البته نشانه مثبتی است، آن هم از سوی کسانی که برای تعویق اعلام نتیجه نهایی ‌آماده شده بودند. این تغییرات سریع و بازخورد SEC نشان می‌دهد کمیسیون بورس برای تأیید ETF‌های اتر که سرمایه‌گذاران و تحلیلگران بازار مشتاقانه منتظر ورود آن‌ها به بازار هستند، آماده است.

چشم‌انداز رییس SEC برای ETF اسپات اتریوم

حرکت به سمت تایید ETF‌های اتر در زمانی انجام می‌شود که وضوح بیشتری در چارچوب قانونی پیرامون ارزهای دیجیتال به وجود آمده است. با توجه به شهادت گری گنسلر (‌Gary Gensler)، رییس SEC، در جلسه استماع کمیته تخصیص سنا، وی تخمین زده ‌که تایید نهایی این صندوق‌ها در طول تابستان امسال اتفاق بیفتد. سناتور بیل هاگرتی (Bill Hagerty) نیز در مورد این جدول زمانی اظهار نظر و از گنسلر به خاطر اتمام این فرآیند تا پایان تابستان تشکر کرد.

انتظار می‌رود راه‌اندازی ETF‌های اتر راهکاری مناسب برای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های کریپتویی را به سرمایه‌گذاران نهادی ارائه دهد. از این رو، شانس سرمایه‌گذاری سنتی در این دارایی‌ها را افزایش می‌دهد. این تحولات عموما با استقبال خوبی از سوی بازار مواجه شده ‌و معامله‌گران و سرمایه‌گذاران منتظرند ببینند که این تغییرات چگونه می‌توانند بر نقدینگی اتریوم و قیمت آن تأثیر بگذارند.

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا